zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Na Bagnówce powstają kolejne szeregówki

KOLEJNY ETAP INWESTYCJI EKO-OSIEDLE

2015-10-12
Eko-Osiedle na białostockiej Bagnówce rozrasta się z roku na rok. Właśnie rozpoczęła się budowa kolejnego budynku – Opal 2. Zakończenie prac nad tym etapem zaplanowano na listopad 2016. Docelowo zaś przy ul. Józefa Karola Puchalskiego znajdować się będzie ok. 100 domów i 360 lokali mieszkalnych.
 
Stale utrzymujące się wysokie zainteresowanie mieszkaniami w zabudowie szeregowej na Bagnówce sprawia, że w miejscu tym systematycznie przybywają kolejne lokale.
 
- We wrześniu rozpoczęliśmy prace nad następnym budynkiem – Opal 2, w którym znajdą się mieszkania o wielkości 61,29 mkw. oraz 50,89 mkw. Jego budowa prawdopodobnie zakończy się już w listopadzie 2016 roku  – opisuje Dorota Trochimowicz, przedstawicielka Eko-System.

Sprawdź dostępność mieszkań w Eko Osiedlu
 
I dodaje: Zaś kolejny z planowanych budynków, Perła 1, z lokalami o powierzchni 61,08 mkw. i 57,95 mkw. będzie gotowy do odbioru w marcu 2017. Co istotne, większość z wybudowanych i nowopowstałych mieszkań kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych.
 
Wzrost ilości dostępnych lokali to jednak nie jedyna dobra wiadomość. Z tej okazji firma ogłosiła bowiem trwającą do końca października promocję na wszystkie lokale mieszkalne i „bliźniaki” na Eko-Osiedlu.
 
- Przykładowo, obecnie ceny dwupoziomowych mieszkań o powierzchni 50,89 mkw. z własnym ogródkiem i miejscem parkingowym zaczynają się już od 217 tys. zł. Warto pamiętać, że dzięki programowi MdM do części z nich można uzyskać dofinansowanie w kwocie nawet do 76 500 zł – mówi przedstawicielka Eko-System.
 
Obecne Eko-Osiedle to kompleks 192 budynków mieszkalnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. Ponad połowa z nich to zabudowa szeregowa z nietypowymi lokalami mieszkalnymi łączącymi w sobie cechy zarówno domu jednorodzinnego, jak i mieszkania. Zostały one zaprojektowane jako dwupoziomowe apartamenty, z podziałem na część dzienną i nocną.
 
Co ciekawe, koncepcja osiedla zakłada maksymalne ograniczenie liczby ścian konstrukcyjnych w każdym budynku i mieszkaniu, co stwarza możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz.
 
Jak przewiduje developer, po zakończeniu inwestycji na Bagnówce łącznie znajdzie się około 100 domów oraz 360 lokali mieszkalnych, a całe osiedle zajmie powierzchnię 13 ha.

Dowiedz się więcej o pozostałych inwestycjach Eko-System

Zobacz inne nowe mieszkania w Białymstoku

Polecane ogłoszenia:

Apartamenty Słonimska Białystok Bojary
ul. Słonimska 24
Apartamenty SłonimskaInwestycja Apartamenty Słonimska charakteryzuje się kameralną zabudową, nietuzinkową, nowoczesną architekturą budynków oraz...
Osiedle Nowe Bojary Białystok Bojary
ul. Łąkowa
Gdy liczy się jakość i lokalizacjaOsiedle Nowe Bojary to zespół nowoczesnych i eleganckich budynków mieszkalnych położonych na granicy historycznej...
Eko-Osiedle 2-poziomowe mieszkania w szeregówkach Białystok Wygoda (Bagnówka)
ul. Puchalskiego
Dom czy mieszkanie? Takie pytanie zadajecie sobie Państwo. Często w tym pojedynku wygrywa dom jednorodzinny. Na jego korzyść przemawia między...
Zobacz wszystkie w Białymstoku ›