zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Na Bagnówce powstają kolejne szeregówki

KOLEJNY ETAP INWESTYCJI EKO-OSIEDLE

2015-10-12
Eko-Osiedle na białostockiej Bagnówce rozrasta się z roku na rok. Właśnie rozpoczęła się budowa kolejnego budynku – Opal 2. Zakończenie prac nad tym etapem zaplanowano na listopad 2016. Docelowo zaś przy ul. Józefa Karola Puchalskiego znajdować się będzie ok. 100 domów i 360 lokali mieszkalnych.
 
Stale utrzymujące się wysokie zainteresowanie mieszkaniami w zabudowie szeregowej na Bagnówce sprawia, że w miejscu tym systematycznie przybywają kolejne lokale.
 
- We wrześniu rozpoczęliśmy prace nad następnym budynkiem – Opal 2, w którym znajdą się mieszkania o wielkości 61,29 mkw. oraz 50,89 mkw. Jego budowa prawdopodobnie zakończy się już w listopadzie 2016 roku  – opisuje Dorota Trochimowicz, przedstawicielka Eko-System.

Sprawdź dostępność mieszkań w Eko Osiedlu
 
I dodaje: Zaś kolejny z planowanych budynków, Perła 1, z lokalami o powierzchni 61,08 mkw. i 57,95 mkw. będzie gotowy do odbioru w marcu 2017. Co istotne, większość z wybudowanych i nowopowstałych mieszkań kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych.
 
Wzrost ilości dostępnych lokali to jednak nie jedyna dobra wiadomość. Z tej okazji firma ogłosiła bowiem trwającą do końca października promocję na wszystkie lokale mieszkalne i „bliźniaki” na Eko-Osiedlu.
 
- Przykładowo, obecnie ceny dwupoziomowych mieszkań o powierzchni 50,89 mkw. z własnym ogródkiem i miejscem parkingowym zaczynają się już od 217 tys. zł. Warto pamiętać, że dzięki programowi MdM do części z nich można uzyskać dofinansowanie w kwocie nawet do 76 500 zł – mówi przedstawicielka Eko-System.
 
Obecne Eko-Osiedle to kompleks 192 budynków mieszkalnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. Ponad połowa z nich to zabudowa szeregowa z nietypowymi lokalami mieszkalnymi łączącymi w sobie cechy zarówno domu jednorodzinnego, jak i mieszkania. Zostały one zaprojektowane jako dwupoziomowe apartamenty, z podziałem na część dzienną i nocną.
 
Co ciekawe, koncepcja osiedla zakłada maksymalne ograniczenie liczby ścian konstrukcyjnych w każdym budynku i mieszkaniu, co stwarza możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz.
 
Jak przewiduje developer, po zakończeniu inwestycji na Bagnówce łącznie znajdzie się około 100 domów oraz 360 lokali mieszkalnych, a całe osiedle zajmie powierzchnię 13 ha.

Dowiedz się więcej o pozostałych inwestycjach Eko-System

Zobacz inne nowe mieszkania w Białymstoku

Polecane ogłoszenia:

Eko-Osiedle 2-poziomowe mieszkania w szeregówkach Białystok Wygoda (Bagnówka)
ul. Puchalskiego
Dom czy mieszkanie? Takie pytanie zadajecie sobie Państwo. Często w tym pojedynku wygrywa dom jednorodzinny. Na jego korzyść przemawia między...
Zobacz wszystkie w Białymstoku ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 625 osób