zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ-BUD sp. z o.o.

JAZ–BUD Sp. z o.o to białostocki deweloper, który realizuje inwestycje mieszkaniowe, komercyjne, przemysłowe oraz inżynieryjne na Podlasiu oraz w Warszawie.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa, Białystok

Opis firmy - Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ-BUD

Spółka Jaz-Bud specjalizuje się w realizacji inwestycji mieszkaniowych, obiektów użyteczności publicznej i obiektów inżynieryjnych. Od 1998 roku prężnie funkcjonuje na podlaskim rynku usług deweloperskich, ale działaniem  obejmuje również województwo mazowieckie. Dodatkowo firma wykonuje budynki mieszkalne i inżynieryjne na zlecenie zewnętrznych inwestorów.

Jaz-Bud skupia się na implementacji innowacyjnych rozwiązań, spełnieniu wysokich wymagań jakości stawianych przez klientów oraz terminowości zakończenia inwestycji. Udaje się to realizować dzięki współpracy z zaufanymi architektami, dostawcami i podwykonawcami. Firma upewnia się, że klienci otrzymują  klucze do funkcjonalnych, estetycznych i komfortowych mieszkań.

Spółka intensywnie się rozwija i wyznacza nowe cele na przyszłość. W ciągu 15 lat działalności zdobyła cenne doświadczenie i została obdarzona zaufaniem ze strony klientów indywidualnych
i instytucjonalnych. Ponadto jej przedsięwzięcia zostały docenione nagrodami i wyróżnieniami tj.: „Bezpieczna Budowa”, „Budowa Roku” oraz „Zasłużony Dla Budownictwa”.

Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ-BUD - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Oferty nieruchomości w Białymstoku

ul. Puchalskiego, Wygoda (Bagnówka), Białystok
Eko-Osiedle 2-poziomowe mieszkania w szeregówkach
od 293 000
3 pok.
57,95-75,43
Eko-Osiedle 2-poziomowe mieszkania w szeregówkach - W sprzedaży mieszkania w Białymstoku. Osiedle sprzedaje firma EKO-SYSTEM, termin realizacji przewidziany jest na grudzień 2019. W ofercie dostępne są 53 lokale o powierzchniach od 57,95 do 75,43 m². Na osiedlu powstanie 88 mieszkań. W sprzedaży są mieszkania z ogródkami o powierzchniach dodatkowych od 26,00 do 270,00 m². Budynek będzie liczył 2 piętra. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Puchalskiego. W okolicy inwestycji Eko-Osiedle 2-poziomowe mieszkania w szeregówkach znajduje się las, szkoła podstawowa, rzeka.
Aktualizacja: 2018-09-19
Deweloper EKO-SYSTEM
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 559 osób