Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ-BUD Sp. z o.o.

JAZ–BUD Sp. z o.o to białostocki deweloper, który realizuje inwestycje mieszkaniowe, komercyjne, przemysłowe oraz inżynieryjne na Podlasiu oraz w Warszawie.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Mapa

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Białystok

Opis firmy - Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ-BUD

Spółka Jaz-Bud specjalizuje się w realizacji inwestycji mieszkaniowych, obiektów użyteczności publicznej i obiektów inżynieryjnych. Od 1998 roku prężnie funkcjonuje na podlaskim rynku usług deweloperskich, ale działaniem  obejmuje również województwo mazowieckie. Dodatkowo firma wykonuje budynki mieszkalne i inżynieryjne na zlecenie zewnętrznych inwestorów.

Jaz-Bud skupia się na implementacji innowacyjnych rozwiązań, spełnieniu wysokich wymagań jakości stawianych przez klientów oraz terminowości zakończenia inwestycji. Udaje się to realizować dzięki współpracy z zaufanymi architektami, dostawcami i podwykonawcami. Firma upewnia się, że klienci otrzymują  klucze do funkcjonalnych, estetycznych i komfortowych mieszkań.

Spółka intensywnie się rozwija i wyznacza nowe cele na przyszłość. W ciągu 15 lat działalności zdobyła cenne doświadczenie i została obdarzona zaufaniem ze strony klientów indywidualnych
i instytucjonalnych. Ponadto jej przedsięwzięcia zostały docenione nagrodami i wyróżnieniami tj.: „Bezpieczna Budowa”, „Budowa Roku” oraz „Zasłużony Dla Budownictwa”.

Najnowsze wiadomości:

Nasza oferta

103 oferty

Sortuj według: losowo
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.