Logo

Nowe mieszkanie, 57,66 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr H1-B-8-6

814 632 zł

14 128 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 811 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Heyki City ATAL

Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki

SALON Z ANEKSEM21,15 m²SYPIALNIA11,47 m²SYPIALNIA11,46 m²ŁAZIENKA4,27 m²KORYTARZ7,55 m²LOGGIA12,77 m²
Wymiary mieszkania 57.66 m², H1-B-8-6
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 0
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 1
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 2
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.66 m², H1-B-8-6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,66 m²

Piętro:

8 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (12,77 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę