Logo

Nowe mieszkanie, 29,70 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr H1-B-7-9

468 390 zł

15 771 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 191 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Heyki City ATAL

Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki

SALON Z ANEKSEM20,53 m²ŁAZIENKA4,39 m²KORYTARZ4,77 m²LOGGIA3,60 m²
Wymiary mieszkania 29.7 m², H1-B-7-9
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 0
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 1
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 2
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 29.7 m², H1-B-7-9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,70 m²

Piętro:

7 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północ (N), północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,60 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę