Logo

Nowe mieszkanie, 40,20 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr H1-A-3-4

567 846 zł

14 126 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 657 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Heyki City ATAL

Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki

SALON Z ANEKSEM19,81 m²SYPIALNIA11,02 m²ŁAZIENKA4,40 m²KORYTARZ4,77 m²LOGGIA8,88 m²
Wymiary mieszkania 40.2 m², H1-A-3-4
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 0
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 1
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 2
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.2 m², H1-A-3-4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,20 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,88 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę