Logo

Nowe mieszkanie, 34,45 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr H1-A-3-2

504 944 zł

14 657 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 363 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Heyki City ATAL

Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki

SALON Z ANEKSEM26,35 m²ŁAZIENKA4,48 m²KORYTARZ3,77 m²LOGGIA3,35 m²
Wymiary mieszkania 34.45 m², H1-A-3-2
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 0
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 1
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 2
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 34.45 m², H1-A-3-2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,45 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,35 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę