Logo

Nowe mieszkanie, 60,50 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr H2-E-6-7

834 900 zł

13 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 906 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Heyki City ATAL

Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki

SALON Z ANEKSEM18,43 m²SYPIALNIA13,54 m²SYPIALNIA11,73 m²ŁAZIENKA4,48 m²GARDEROBA5,02 m²KORYTARZ7,30 m²BALKON9,35 m²BALKON5,89 m²
Wymiary mieszkania 60.5 m², H2-E-6-7
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 0
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 1
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 2
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 60.5 m², H2-E-6-7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,50 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,35 m²), balkon (5,89 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę