Logo

Nowe mieszkanie, 76,60 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr H4-C-4-11

962 216 zł

12 562 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 502 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Heyki City ATAL

Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki

SALON Z ANEKSEM34,55 m²SYPIALNIA14,74 m²SYPIALNIA9,35 m²ŁAZIENKA4,49 m²ŁAZIENKA3,98 m²KORYTARZ9,37 m²LOGGIA8,36 m²
Wymiary mieszkania 76.6 m², H4-C-4-11
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 0
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 1
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 2
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 76.6 m², H4-C-4-11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

76,60 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,36 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę