Logo

Nowe mieszkanie, 35,54 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1/10

339 000 zł

9 539 zł /m²

Rata 1 586 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Brzeg, ul. Kościuszki

2 pokoje, mieszkanie 35,54 m², piętro 1, oferta nr 1/10, Osiedle Kościuszki - Osiedle Premium, Brzeg, ul. Kościuszki
SALON Z ANEKSEM16,37 m²SYPIALNIA9,75 m²ŁAZIENKA4,29 m²KORYTARZ5,13 m²
Wymiary mieszkania 35.54 m², 1/10
Osiedle Kościuszki - Osiedle Premium - zdjęcie nr 0
Osiedle Kościuszki - Osiedle Premium - zdjęcie nr 1
Osiedle Kościuszki - Osiedle Premium - zdjęcie nr 2
Osiedle Kościuszki - Osiedle Premium - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 35.54 m², 1/10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,54 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Termin oddania:

Etap I - marzec 2027, Etap II - wrzesień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę