zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ronson Development

Warszawa, al. Komisji Edukacji Narodowej 57
pokaż numer telefonu
Oferty:
3 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Warszawa, Falenty Nowe

Ronson jest jedną z wiodących firm deweloperskich działającą na terenie całego kraju w największych miastach Polski. Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w budowie osiedli mieszkaniowych, a pierwszą inwestycją oddaną do użytku był Słoneczny Skwer na warszawskiej Ochocie.

Misją firmy jest tworzenie przestrzeni zaspokajającej indywidualne pragnienia i potrzeby klientów, która stanowi w sobie harmonijną fuzję nowoczesności, komfortu i bezpieczeństwa. Ponieważ zapewnienie jak najlepszych warunków życia jest zadaniem priorytetowym dla dewelopera, lokalizacje na których są realizowane inwestycje są starannie wyselekcjonowane. Stąd zróżnicowana oferta, w której znajdują się miejskie osiedla, apartamenty czy zaciszne budynki niskiej zabudowy w otoczeniu zieleni. Przy każdym projekcie używane są ekologiczne materiały i najnowsze technologie by zachowań ich unikalność.

Deweloper jest doceniany zarówno przez swoich klientów jak i przez specjalistów czego dowodem są nagrody i certyfikaty, a wśród nich „Kryształowy Deweloper 2007”, nagroda w kategorii usługi deweloperskie w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej  i certyfikat „Najwyższej Jakości w Budownictwie”.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 3 ofert

Miasta:
Wszystkie Falenty Nowe Warszawa
Wybrane filtry:
Eko Falenty, nowe segmenty, Ronson Development, droga Hrabska 11, Falenty Nowe Oferta szczegóły link
nowość
3D
od 592 441 zł
Miasto Moje, nowe mieszkania, Ronson Development, ul. Marywilska 62, Białołęka (Żerań), Warszawa Oferta szczegóły link
3D
od 429 077 zł

Tu nas znajdziesz

Ronson Development
Warszawa, al. Komisji Edukacji Narodowej 57

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Eko Falenty
Falenty Nowe, ul. Hrabska 11

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Miasto Moje
Warszawa, ul. Marywilska 58

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Osiedle Vola
Warszawa, ul. Studzienna 7

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę