zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ronson Development

Ronson Development to deweloper mieszkaniowy z Warszawy. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Zobacz nasze realizacje!
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Wrocław, Warszawa, Szczecin
Kontakt

Opis firmy - Ronson Development

Ronson jest jedną z wiodących firm deweloperskich działającą na terenie całego kraju w największych miastach Polski. Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w budowie osiedli mieszkaniowych, a pierwszą inwestycją oddaną do użytku był Słoneczny Skwer na warszawskiej Ochocie.

Misją firmy jest tworzenie przestrzeni zaspokajającej indywidualne pragnienia i potrzeby klientów, która stanowi w sobie harmonijną fuzję nowoczesności, komfortu i bezpieczeństwa. Ponieważ zapewnienie jak najlepszych warunków życia jest zadaniem priorytetowym dla dewelopera, lokalizacje na których są realizowane inwestycje są starannie wyselekcjonowane. Stąd zróżnicowana oferta, w której znajdują się miejskie osiedla, apartamenty czy zaciszne budynki niskiej zabudowy w otoczeniu zieleni. Przy każdym projekcie używane są ekologiczne materiały i najnowsze technologie by zachowań ich unikalność.

Deweloper jest doceniany zarówno przez swoich klientów jak i przez specjalistów czego dowodem są nagrody i certyfikaty, a wśród nich „Kryształowy Deweloper 2007”, nagroda w kategorii usługi deweloperskie w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej  i certyfikat „Najwyższej Jakości w Budownictwie”.

Ronson Development - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

4 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:
Ursus Centralny, nowe mieszkania, Ronson Development, ul. Gierdziejewskiego 23, Ursus, Warszawa Oferta szczegóły link
3D
od 459 389 zł
Miasto Moje, nowe mieszkania, Ronson Development, ul. Marywilska 62, Białołęka, Warszawa Oferta szczegóły link
3D
od 553 350 zł