Dolina Trzech Stawów to oaza zieleni i spokoju w bliskim sąsiedztwie centrum Katowic. Murapol Apartamenty Trzy Stawy, nowa inwestycja klasy premium, budowana tuż przy tym niezwykłym parku pozwoli przyszłym mieszkańcom korzystać z jego uroków bez konieczności rezygnacji z zalet mieszkania w mieście.


Nowe mieszkania w katowickiej dzielnicy Ligota

2016-05-16

Rozpoczęła się budowa III etapu Osiedla Franciszkańskiego. Inwestycja przy ulicy Kijowskiej na katowickiej Ligocie powstaje wśród zieleni, dającej możliwość wypoczynku i rekreacji.


Nowe mieszkania na sprzedaż w Tychach

2016-04-26

Śląskie Ogrody to nowe mieszkania w otoczeniu lasu i parków, w pobliżu Jeziora Paprocańskiego. Inwestycja powstaje przy ulicy Żorskiej w południowej części Tychów.


Na hali znajdzie się wiele firm proponujących lokale z rządową dopłatą MdM

2016-04-14

Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM – to hasło przewodnie Targów Nieruchomości, które w najbliższy weekend (16-17 kwietnia) odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


Słoneczne Wzgórze z ostatnimi wolnymi mieszkaniami w Zabrzu

2016-04-06

Niedawno została zakończona budowa inwestycji Słoneczne Wzgórze w Zabrzu, a już pierwsi właściciele wprowadzają się do swoich mieszkań.


Nowe domy w koncepcji „Bezpieczeństwo przez projekt” w Tarnowskich Górach

2016-02-29

Osiedle SIELANKA to inwestycja w ramach której powstają domy pasywne oraz energooszczędne, które już teraz spełniają wymagania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europy.


Nowe mieszkania na sprzedaż w Gliwicach

2016-02-23

Osiedle Willa Miejska LUX usytuowane jest w Gliwicach przy ulicy Górnej, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych o małej gęstości zabudowy. Od centrum Gliwic inwestycję dzieli zaledwie kilka minut jazdy samochodem.


Wśród zieleni powstają nowe mieszkania w Katowicach

2015-12-23

Katowickie Osiedle Franciszkańskie to wyjątkowa inwestycja która powstaje przy ulicy Kijowskiej. Od ścisłego centrum miasta dzieli ją zaledwie 7 km. Inwestycja sąsiaduje z rozległymi terenami Nadleśnictwa Katowice.


Nowe domy 25 km od Katowic

2015-11-19

Zielone Wzgórze położone jest w Ornontowicach przy ul. Grabowej. To gmina wyróżniająca się wśród okolicznych miejscowości pięknem krajobrazu, bogactwem przyrodniczym oraz bezpłatną komunikacją miejską.


Kompleks nowych mieszkań w Katowicach

2015-11-14
Francuska Park powstanie w dwóch etapach w których łącznie, klienci będą mogli wybierać spośród 655 mieszkań. Inwestycja wybudowana zostanie w Katowickim Śródmieściu przy ulicy Francuskiej 84.

Nowe mieszkania blisko centrum Chorzowa

2015-10-10
PERFEKT-DEVELOPER w sposób dynamiczny i konsekwentny z każdym rokiem powiększa swój dorobek inwestycyjny stawiając zarówno na jakość projektu, lokalizacji jak i użytych materiałów. Firma rozpoczęła właśnie budowę nowej inwestycji mieszkaniowej w Chorzowie o nazwie Oswaldów Park.

Nowe mieszkania w Chorzowie

2015-10-05
W grudniu bieżącego roku do użytku oddany zostanie budynek Okrężna w Chorzowie. Deweloperem inwestycji jest firma Perfekt – Developer Sp. z o.o.

Trojan Sp. z o.o. buduje nowe mieszkania w Mikołowie

2015-08-26
Nowa inwestycja firmy TROJAN Sp. z o.o. powstaje w Mikołowie przy ulicy Fabrycznej. Prima Dom to nowoczesny budynek o niepowtarzalnej architekturze, prosta bryła jest żywa i elegancka. Umiejętne wykorzystanie kolorów i zastosowanie ciekawych rysunków balkonów, wyróżnia ten projekt na tle innych inwestycji.

Mieszkania i domy w Żywcu

2014-12-10
Zakątek Jana Matejki to zamknięte osiedle realizowane przez Żywiecki TBS. Zaprojektowany zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej będzie składał się z dwunastu segmentów zaprojektowanych w dwóch szeregach. Każdy z segmentów stanowi niezależny funkcjonalnie i konstrukcyjnie obiekt z jednym apartamentem o powierzchni 76 lub 107 mkw.

Mieszkania w Częstochowie - Dolcan buduje pod Jasną Górą

2014-10-28
Dolcan, znany głównie z realizacji projektów mieszkaniowych w Warszawie i okolicach, rozpoczął realizację osiedla Jordanowskiego w Częstochowie.

Atal sprzedaje nowe mieszkania w Katowicach

2013-11-07
Firma deweloperska ATAL S.A. rozpoczęła sprzedaż mieszkań największej inwestycji w Katowicach. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy Francuska Park powstanie u zbiegu ulic Francuskiej i lotniska w Katowicach. Oprócz nowoczesnego wykończenia, mieszkańcy będą mieli przyjemność obcowania z naturą, dzięki Dolinie Trzech Stawów.

Mieszkania w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia

2013-11-05
Firma deweloperska Activ Investment rozpoczęła sprzedaż mieszkań z drugiego etapu inwestycji Cztery Wieże. Osiedle powstanie w Katowicach przy ul. Chorzowskiej na os. Tysiąclecia. Nowoczesny kompleks osadzony będzie na trzykondygnacyjnej podstawie, w której zaplanowano prawie 6500 mkw. powierzchni komercyjnej.