Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania przy samym Parku Śląskim? Sprawdź Murapol Śląskie Ogrody - nowe osiedle przy ul. Bytkowskiej. Jego lokalizacja zadowoli wszystkich, którym zależy na ciszy, spokoju oraz codziennej wygodzie. Poznaj 5 powodów, dla których warto wybrać mieszkanie właśnie w tej inwestycji.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Mikołowie

2016-08-06

Prima Dom to inwestycja powstająca w Mikołowie przy zbiegu ulic Stolarskiej i Fabrycznej około 20 km od Katowic. Jeszcze w sierpniu tego roku zostanie oddana do użytku.


12 nowych mieszkań w Zabrzu

2016-05-19

W Zabrzu przy ulicy Św. Kamila powstaje kameralne osiedle wielorodzinne firmy Trojan. Lokalizację cechuje bliskość zielonych terenów rekreacyjnych przy jednoczesnym sąsiedztwie infrastruktury miejskiej.


Nowe mieszkania w katowickiej dzielnicy Ligota

2016-05-16

Rozpoczęła się budowa III etapu Osiedla Franciszkańskiego. Inwestycja przy ulicy Kijowskiej na katowickiej Ligocie powstaje wśród zieleni, dającej możliwość wypoczynku i rekreacji.


Nowe mieszkania na sprzedaż w Tychach

2016-04-26

Śląskie Ogrody to nowe mieszkania w otoczeniu lasu i parków, w pobliżu Jeziora Paprocańskiego. Inwestycja powstaje przy ulicy Żorskiej w południowej części Tychów.


Na hali znajdzie się wiele firm proponujących lokale z rządową dopłatą MdM

2016-04-14

Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM – to hasło przewodnie Targów Nieruchomości, które w najbliższy weekend (16-17 kwietnia) odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


Słoneczne Wzgórze z ostatnimi wolnymi mieszkaniami w Zabrzu

2016-04-06

Niedawno została zakończona budowa inwestycji Słoneczne Wzgórze w Zabrzu, a już pierwsi właściciele wprowadzają się do swoich mieszkań.


Nowe domy w koncepcji „Bezpieczeństwo przez projekt” w Tarnowskich Górach

2016-02-29

Osiedle SIELANKA to inwestycja w ramach której powstają domy pasywne oraz energooszczędne, które już teraz spełniają wymagania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europy.


Nowe mieszkania na sprzedaż w Gliwicach

2016-02-23

Osiedle Willa Miejska LUX usytuowane jest w Gliwicach przy ulicy Górnej, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych o małej gęstości zabudowy. Od centrum Gliwic inwestycję dzieli zaledwie kilka minut jazdy samochodem.


Wśród zieleni powstają nowe mieszkania w Katowicach

2015-12-23

Katowickie Osiedle Franciszkańskie to wyjątkowa inwestycja która powstaje przy ulicy Kijowskiej. Od ścisłego centrum miasta dzieli ją zaledwie 7 km. Inwestycja sąsiaduje z rozległymi terenami Nadleśnictwa Katowice.


Nowe domy 25 km od Katowic

2015-11-19

Zielone Wzgórze położone jest w Ornontowicach przy ul. Grabowej. To gmina wyróżniająca się wśród okolicznych miejscowości pięknem krajobrazu, bogactwem przyrodniczym oraz bezpłatną komunikacją miejską.


Kompleks nowych mieszkań w Katowicach

2015-11-14
Francuska Park powstanie w dwóch etapach w których łącznie, klienci będą mogli wybierać spośród 655 mieszkań. Inwestycja wybudowana zostanie w Katowickim Śródmieściu przy ulicy Francuskiej 84.

Nowe mieszkania blisko centrum Chorzowa

2015-10-10
PERFEKT-DEVELOPER w sposób dynamiczny i konsekwentny z każdym rokiem powiększa swój dorobek inwestycyjny stawiając zarówno na jakość projektu, lokalizacji jak i użytych materiałów. Firma rozpoczęła właśnie budowę nowej inwestycji mieszkaniowej w Chorzowie o nazwie Oswaldów Park.

Nowe mieszkania w Chorzowie

2015-10-05
W grudniu bieżącego roku do użytku oddany zostanie budynek Okrężna w Chorzowie. Deweloperem inwestycji jest firma Perfekt – Developer Sp. z o.o.

Trojan Sp. z o.o. buduje nowe mieszkania w Mikołowie

2015-08-26
Nowa inwestycja firmy TROJAN Sp. z o.o. powstaje w Mikołowie przy ulicy Fabrycznej. Prima Dom to nowoczesny budynek o niepowtarzalnej architekturze, prosta bryła jest żywa i elegancka. Umiejętne wykorzystanie kolorów i zastosowanie ciekawych rysunków balkonów, wyróżnia ten projekt na tle innych inwestycji.

Mieszkania i domy w Żywcu

2014-12-10
Zakątek Jana Matejki to zamknięte osiedle realizowane przez Żywiecki TBS. Zaprojektowany zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej będzie składał się z dwunastu segmentów zaprojektowanych w dwóch szeregach. Każdy z segmentów stanowi niezależny funkcjonalnie i konstrukcyjnie obiekt z jednym apartamentem o powierzchni 76 lub 107 mkw.

Mieszkania w Częstochowie - Dolcan buduje pod Jasną Górą

2014-10-28
Dolcan, znany głównie z realizacji projektów mieszkaniowych w Warszawie i okolicach, rozpoczął realizację osiedla Jordanowskiego w Częstochowie.