Gliwice z roku na rok pną się w górę rankingu najbardziej rozwiniętych polskich miejscowości. Nie może dziwić, że nowe mieszkania cieszą się tu coraz większym zainteresowaniem wśród klientów na Śląsku. W Gliwicach można znaleźć szeroką ofertę nowoczesnych inwestycji deweloperskich. Wśród nich jest jedno, które wyróżnia się wyjątkową, parkową lokalizacją.

Nowe mieszkania powstaną w Katowicach i w Gdańsku

Grupa Murapol z końcem maja zawarła dwie przedwstępne umowy zakupu nieruchomości, na których planuje realizację projektów mieszkaniowych. Pierwsza transakcja dotyczy nowej działki w Katowicach, zlokalizowanej w dzielnicy Bogucice. Natomiast zakontraktowany grunt w Gdańsku znajduje się w dzielnicy Łostowice i stanowi kolejną część projektowanej przez dewelopera na tym terenie inwestycji.


Katowice, Tychy oraz Mikołów

Dla wszystkich zainteresowanych zakupem wymarzonego M z rynku pierwotnego na Śląsku, do którego klucze można odebrać nawet dziś, mamy dobrą wiadomość. Murapol posiada w swojej ofercie blisko 100 takich mieszkań na terenie Katowic, Mikołowa i Tych.

Mieszkania z pakietem antysmogowym w standardzie

Mikołowska oferta Grupy Murapol została powiększona o 114 nowych lokali udostępnionych w ramach drugiego etapu inwestycji Murapol Osiedle Storczyków, realizowanej w dzielnicy Reta. Wszystkie lokale zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący powietrze wewnątrz przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami.

Murapol rozbudowuję ofertę w ramach Projektu1000

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania, które trafiły w ramach trzeciego etapu projektu realizowanego przez Grupę Murapol w Siewierzu Jeziornej to część „projektu1000”, w którym deweloper postawił do użytku klientów ponad 1 tys. lokali mieszkalnych jednocześnie w sześciu miastach w Polsce. Wszystkie mieszkania aktualnie komercjalizowanego etapu zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy oraz opcję rozwiązań smart home.

Oddanie mieszkań już w przyszłym roku

Realizowany przez Grupę Murapol projekt Murapol Osiedle Parkowe powstający w Gliwicach w zielonej i spokojnej okolicy parków Szwajcaria i Starokozielskiego został powiększony o 96 mieszkań aktualnie wprowadzonych do sprzedaży. Wszystkie mieszkania prowadzone w ramach „projektu 1000” wyposażone zostaną w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home.

Nowe mieszkania w Katowicach

Inspire to druga, po Domu w Dolinie Trzech Stawów, inwestycja renomowanego dewelopera OKAM Capital zlokalizowana w Katowicach. Projekt zakłada budowę kompleksowego osiedla z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców i bogatą ofertą ok. 450 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Do sprzedaży trafił właśnie pierwszy etap z planowanym na IV kwartał 2021 r. terminem odbioru.


Sprawdź!

Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania przy samym Parku Śląskim? Sprawdź Murapol Śląskie Ogrody - nowe osiedle przy ul. Bytkowskiej. Jego lokalizacja zadowoli wszystkich, którym zależy na ciszy, spokoju oraz codziennej wygodzie. Poznaj 5 powodów, dla których warto wybrać mieszkanie właśnie w tej inwestycji.

Nowe mieszkania w Katowicach

Okolica pełna zieleni, doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna i bliskość wielkomiejskiej infrastruktury to zalety lokalizacji osiedla Murapol Dębowe Tarasy. Zróżnicowane metraże, ustawne mieszkania i liczne udogodnienia na terenie inwestycji zadowolą nawet najbardziej wymagających. Dodatkowo, Deweloper oferuje innowacyjny system Smart Home oraz pakiet antysmogowy w standardzie.


Nowe mieszkania w Katowicach

Dolina Trzech Stawów to oaza zieleni i spokoju w bliskim sąsiedztwie centrum Katowic. Murapol Apartamenty Trzy Stawy, nowa inwestycja klasy premium, budowana tuż przy tym niezwykłym parku pozwoli przyszłym mieszkańcom korzystać z jego uroków bez konieczności rezygnacji z zalet mieszkania w mieście.


Pierwsi właściciele odebrali klucze do swoich mieszkań.

Wielokrotnie nagradzany zabrzański deweloper, P.B.O. TROJAN, uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla dwóch z trzech budynków kameralnej inwestycji  Willa Miejska, zlokalizowanej w Gliwicach. Pierwsi mieszkańcy zaczęli już wprowadzać się na osiedle – wciąż można do nich dołączyć!


Nowe mieszkania na sprzedaż w Mikołowie

Prima Dom to inwestycja powstająca w Mikołowie przy zbiegu ulic Stolarskiej i Fabrycznej około 20 km od Katowic. Jeszcze w sierpniu tego roku zostanie oddana do użytku.


12 nowych mieszkań w Zabrzu

W Zabrzu przy ulicy Św. Kamila powstaje kameralne osiedle wielorodzinne firmy Trojan. Lokalizację cechuje bliskość zielonych terenów rekreacyjnych przy jednoczesnym sąsiedztwie infrastruktury miejskiej.


Nowe mieszkania w katowickiej dzielnicy Ligota

Rozpoczęła się budowa III etapu Osiedla Franciszkańskiego. Inwestycja przy ulicy Kijowskiej na katowickiej Ligocie powstaje wśród zieleni, dającej możliwość wypoczynku i rekreacji.


Nowe mieszkania na sprzedaż w Tychach

Śląskie Ogrody to nowe mieszkania w otoczeniu lasu i parków, w pobliżu Jeziora Paprocańskiego. Inwestycja powstaje przy ulicy Żorskiej w południowej części Tychów.


Na hali znajdzie się wiele firm proponujących lokale z rządową dopłatą MdM

Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM – to hasło przewodnie Targów Nieruchomości, które w najbliższy weekend (16-17 kwietnia) odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


Słoneczne Wzgórze z ostatnimi wolnymi mieszkaniami w Zabrzu

Niedawno została zakończona budowa inwestycji Słoneczne Wzgórze w Zabrzu, a już pierwsi właściciele wprowadzają się do swoich mieszkań.