Dla wszystkich zainteresowanych zakupem wymarzonego M z rynku pierwotnego na Śląsku, do którego klucze można odebrać nawet dziś, mamy dobrą wiadomość. Murapol posiada w swojej ofercie blisko 100 takich mieszkań na terenie Katowic, Mikołowa i Tych.

Nowe mieszkania w Katowicach

2020-01-21

Inspire to druga, po Domu w Dolinie Trzech Stawów, inwestycja renomowanego dewelopera OKAM Capital zlokalizowana w Katowicach. Projekt zakłada budowę kompleksowego osiedla z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców i bogatą ofertą ok. 450 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Do sprzedaży trafił właśnie pierwszy etap z planowanym na IV kwartał 2021 r. terminem odbioru.


Sprawdź!

2019-09-02
Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania przy samym Parku Śląskim? Sprawdź Murapol Śląskie Ogrody - nowe osiedle przy ul. Bytkowskiej. Jego lokalizacja zadowoli wszystkich, którym zależy na ciszy, spokoju oraz codziennej wygodzie. Poznaj 5 powodów, dla których warto wybrać mieszkanie właśnie w tej inwestycji.

Nowe mieszkania w Katowicach

2019-08-02

Okolica pełna zieleni, doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna i bliskość wielkomiejskiej infrastruktury to zalety lokalizacji osiedla Murapol Dębowe Tarasy. Zróżnicowane metraże, ustawne mieszkania i liczne udogodnienia na terenie inwestycji zadowolą nawet najbardziej wymagających. Dodatkowo, Deweloper oferuje innowacyjny system Smart Home oraz pakiet antysmogowy w standardzie.


Nowe mieszkania w Katowicach

2018-05-10

Dolina Trzech Stawów to oaza zieleni i spokoju w bliskim sąsiedztwie centrum Katowic. Murapol Apartamenty Trzy Stawy, nowa inwestycja klasy premium, budowana tuż przy tym niezwykłym parku pozwoli przyszłym mieszkańcom korzystać z jego uroków bez konieczności rezygnacji z zalet mieszkania w mieście.


Pierwsi właściciele odebrali klucze do swoich mieszkań.

2017-06-06

Wielokrotnie nagradzany zabrzański deweloper, P.B.O. TROJAN, uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla dwóch z trzech budynków kameralnej inwestycji  Willa Miejska, zlokalizowanej w Gliwicach. Pierwsi mieszkańcy zaczęli już wprowadzać się na osiedle – wciąż można do nich dołączyć!


Nowe mieszkania na sprzedaż w Mikołowie

2016-08-06

Prima Dom to inwestycja powstająca w Mikołowie przy zbiegu ulic Stolarskiej i Fabrycznej około 20 km od Katowic. Jeszcze w sierpniu tego roku zostanie oddana do użytku.


12 nowych mieszkań w Zabrzu

2016-05-19

W Zabrzu przy ulicy Św. Kamila powstaje kameralne osiedle wielorodzinne firmy Trojan. Lokalizację cechuje bliskość zielonych terenów rekreacyjnych przy jednoczesnym sąsiedztwie infrastruktury miejskiej.


Nowe mieszkania w katowickiej dzielnicy Ligota

2016-05-16

Rozpoczęła się budowa III etapu Osiedla Franciszkańskiego. Inwestycja przy ulicy Kijowskiej na katowickiej Ligocie powstaje wśród zieleni, dającej możliwość wypoczynku i rekreacji.


Nowe mieszkania na sprzedaż w Tychach

2016-04-26

Śląskie Ogrody to nowe mieszkania w otoczeniu lasu i parków, w pobliżu Jeziora Paprocańskiego. Inwestycja powstaje przy ulicy Żorskiej w południowej części Tychów.


Na hali znajdzie się wiele firm proponujących lokale z rządową dopłatą MdM

2016-04-14

Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM – to hasło przewodnie Targów Nieruchomości, które w najbliższy weekend (16-17 kwietnia) odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


Słoneczne Wzgórze z ostatnimi wolnymi mieszkaniami w Zabrzu

2016-04-06

Niedawno została zakończona budowa inwestycji Słoneczne Wzgórze w Zabrzu, a już pierwsi właściciele wprowadzają się do swoich mieszkań.


Nowe domy w koncepcji „Bezpieczeństwo przez projekt” w Tarnowskich Górach

2016-02-29

Osiedle SIELANKA to inwestycja w ramach której powstają domy pasywne oraz energooszczędne, które już teraz spełniają wymagania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europy.


Nowe mieszkania na sprzedaż w Gliwicach

2016-02-23

Osiedle Willa Miejska LUX usytuowane jest w Gliwicach przy ulicy Górnej, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych o małej gęstości zabudowy. Od centrum Gliwic inwestycję dzieli zaledwie kilka minut jazdy samochodem.


Wśród zieleni powstają nowe mieszkania w Katowicach

2015-12-23

Katowickie Osiedle Franciszkańskie to wyjątkowa inwestycja która powstaje przy ulicy Kijowskiej. Od ścisłego centrum miasta dzieli ją zaledwie 7 km. Inwestycja sąsiaduje z rozległymi terenami Nadleśnictwa Katowice.


Nowe domy 25 km od Katowic

2015-11-19

Zielone Wzgórze położone jest w Ornontowicach przy ul. Grabowej. To gmina wyróżniająca się wśród okolicznych miejscowości pięknem krajobrazu, bogactwem przyrodniczym oraz bezpłatną komunikacją miejską.


Kompleks nowych mieszkań w Katowicach

2015-11-14
Francuska Park powstanie w dwóch etapach w których łącznie, klienci będą mogli wybierać spośród 655 mieszkań. Inwestycja wybudowana zostanie w Katowickim Śródmieściu przy ulicy Francuskiej 84.