zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Atrium Geo to dwa kameralne, czteropiętrowe budynki, w których łącznie znajduje się 120 mieszkań

Przyjdź, kup i zamieszkaj … ale najpierw odwiedź Targi Nieruchomości w Katowicach!

Na hali znajdzie się wiele firm proponujących lokale z rządową dopłatą MdM

2016-04-14

Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM – to hasło przewodnie Targów Nieruchomości, które w najbliższy weekend (16-17 kwietnia) odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

- Targi to doskonała okazja, aby lepiej poznać naszych klientów ze Śląska i ich oczekiwania – twierdzi Monika Sobczyńska, specjalista ds. marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo. - Wszystkim, którzy odwiedzą nasze stoisko chętnie opowiemy o promocjach i o naszej inwestycji Atrium Geo przy ul. Rolnej, zapraszamy na stoisko A7 – zachęca.

Podczas Targów Nieruchomości zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą górnośląskiego rynku nieruchomości. Organizatorzy wyjątkową uwagę poświęcają nowościom - stoiska deweloperów z premiowymi inwestycjami będą oznaczone w szczególny sposób.

Na specjalne ułatwienia mogą także liczyć osoby poszukujące mieszkań dostępnych w MdM. Zgodnie z ideą organizatora, na hali wystawienniczej znajdzie się wiele firm proponujących lokale z rządową dopłatą.

Przypomnijmy, że w marcu Bank Gospodarstwa Krajowego ogłosił co prawda wstrzymanie przyjmowania wniosków w ramach MdM, jednak nabywcy już teraz mogą się starać o dofinansowanie wkładu własnego na 2017 i 2018 rok. Do dyspozycji jest odpowiednio 746 mln zł i 762 mln zł.

Dowiedz się więcej o nowych mieszkaniach ze śląska

Dodatkowo, na weekend zaplanowano szereg wydarzeń towarzyszących. Bezpłatnych porad udzielać będą udzielać specjaliści w zakresie architektury wnętrz, inżynierii budowlanej, finansów oraz prawa.

Po trudach poszukiwań zwiedzający będą mogli odpocząć w eleganckiej targowej kawiarence. Z kolei najmłodsi uczestnicy będą mogli przyjemnie spędzić czas w kolorowym kąciku malucha.

Targi Nieruchomości w katowickim MCK odbędą się w najbliższy weekend (16-17 kwietnia) w godzinach 10:00-16:00.
Bilety ze zniżką można pobrać ze strony internetowej www.targi-naswoim.pl

Poznaj inwestycje mieszkaniowe z Katowic


Polecane ogłoszenia:

Osiedle Twoja Dolina 2 Etap Katowice Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
ul. Pułaskiego 19
Osiedle Twoja Dolina to miejsce, które łączy bliskość natury z sąsiedztwem centrum miasta. Osiedle położone jest przy ul. Pułaskiego na obrzeżach...
Francuska Park Katowice Śródmieście (Centrum)
ul. Francuska 84
InwestycjaW niebanalnym sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów, u zbiegu ulic Francuskiej i Lotnisko w Katowicach, powstaje nowoczesny kompleks...
Murapol Śląskie Ogrody Katowice Wełnowiec-Józefowiec
ul. Bytkowska 103
Komfortowe mieszkania w sąsiedztwie Parku Śląskiego i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia, kameralne budynki w naturalnym otoczeniu...
Murapol Nowy Bażantów Katowice Piotrowice-Ochojec (Piotrowice)
ul. Radockiego
Atrakcyjna architektura, efektowny 10-piętrowy budynek z przestronnymi balkonami, blisko 300 funkcjonalnych mieszkań w szerokim wyborze metraży -...
Nowe Tysiąclecie Katowice Osiedle Tysiąclecia
ul. Tysiąclecia 24
Nowe Tysiąclecie to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Projekt wysokich, 17 kondygnacyjnych budynków...
Zobacz wszystkie w Katowicach ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 13 692 osoby