zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Atrium Geo to dwa kameralne, czteropiętrowe budynki, w których łącznie znajduje się 120 mieszkań

Przyjdź, kup i zamieszkaj … ale najpierw odwiedź Targi Nieruchomości w Katowicach!

Na hali znajdzie się wiele firm proponujących lokale z rządową dopłatą MdM

2016-04-14

Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM – to hasło przewodnie Targów Nieruchomości, które w najbliższy weekend (16-17 kwietnia) odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

- Targi to doskonała okazja, aby lepiej poznać naszych klientów ze Śląska i ich oczekiwania – twierdzi Monika Sobczyńska, specjalista ds. marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo. - Wszystkim, którzy odwiedzą nasze stoisko chętnie opowiemy o promocjach i o naszej inwestycji Atrium Geo przy ul. Rolnej, zapraszamy na stoisko A7 – zachęca.

Podczas Targów Nieruchomości zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą górnośląskiego rynku nieruchomości. Organizatorzy wyjątkową uwagę poświęcają nowościom - stoiska deweloperów z premiowymi inwestycjami będą oznaczone w szczególny sposób.

Na specjalne ułatwienia mogą także liczyć osoby poszukujące mieszkań dostępnych w MdM. Zgodnie z ideą organizatora, na hali wystawienniczej znajdzie się wiele firm proponujących lokale z rządową dopłatą.

Przypomnijmy, że w marcu Bank Gospodarstwa Krajowego ogłosił co prawda wstrzymanie przyjmowania wniosków w ramach MdM, jednak nabywcy już teraz mogą się starać o dofinansowanie wkładu własnego na 2017 i 2018 rok. Do dyspozycji jest odpowiednio 746 mln zł i 762 mln zł.

Dowiedz się więcej o nowych mieszkaniach ze śląska

Dodatkowo, na weekend zaplanowano szereg wydarzeń towarzyszących. Bezpłatnych porad udzielać będą udzielać specjaliści w zakresie architektury wnętrz, inżynierii budowlanej, finansów oraz prawa.

Po trudach poszukiwań zwiedzający będą mogli odpocząć w eleganckiej targowej kawiarence. Z kolei najmłodsi uczestnicy będą mogli przyjemnie spędzić czas w kolorowym kąciku malucha.

Targi Nieruchomości w katowickim MCK odbędą się w najbliższy weekend (16-17 kwietnia) w godzinach 10:00-16:00.
Bilety ze zniżką można pobrać ze strony internetowej www.targi-naswoim.pl

Poznaj inwestycje mieszkaniowe z Katowic


Polecane ogłoszenia:

Murapol Śląskie Tarasy Katowice Brynów-Osiedle Zgrzebnioka (Brynów)
ul. Nasypowa 12
W  otoczeniu zieleni parków, doskonała komunikacja z centrum miasta, blisko sklepów i miejskich udogodnień, funkcjonalne mieszkania z balkonami ...
Osiedle Franciszkańskie III etap Katowice Ligota-Panewniki
ul. Kijowska
W ramach III etapu Osiedla Franciszkańskiego powstanie sześć nowych, jednosegmentowych budynków (5ABC, 6ABC). Zaprojektowano w nich łącznie 246...
Murapol Śląskie Ogrody Katowice Wełnowiec-Józefowiec
ul. Bytkowska
Komfortowe mieszkania w sąsiedztwie Parku Śląskiego i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia, kameralne budynki w naturalnym otoczeniu...
Zobacz wszystkie w Katowicach ›