zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Atrakcyjny, nowoczesny desing zapewnia gra kolorami oraz ciekawie zaznaczony rysunek schodów

Prima Dom komfortowo za rozsądną cenę

Nowe mieszkania na sprzedaż w Mikołowie

2016-08-06
Prima Dom to inwestycja powstająca w Mikołowie przy zbiegu ulic Stolarskiej i Fabrycznej około 20 km od Katowic. Jeszcze w sierpniu tego roku zostanie oddana do użytku.
 
Dogodna lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dojazd do różnych miast aglomeracji zarówno własnym transportem, jak i autobusem bądź pociągiem. Najbliższa okolica inwestycji zapewnia doskonale rozwiniętą infrastrukturę w postaci przedszkoli, szkół, sklepów czy przychodni. Rekreację zapewnią pobliskie kluby fitmess, siłownia oraz Park przy Dworcu zlokalizowany 900 m od inwestycji.
 
Prima dom to nowoczesny projekt zwracający na siebie uwagę elegancką prostotą wykorzystującą grę kolorów i rysunek okien oraz balkonów. Skromną elewację ożywia ciekawie zaznaczony bieg schodów.

W budynku znajduje się 21 mieszkań do których przynależą komórki lokatorskie ulokowane na korytarzach. Aż 15 lokali będzie miało 2-pokoje rozplanowane na 48 metrach, pozostałe 6 to mieszkania 3-pokojowe o powierzchni od 69 do 71 mkw. Wszystkie mieszkania na pierwszym i drugim piętrze posiadać będą balkony. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki o powierzchni nawet do 273 metrów.

Obejrzyj plany mieszkań dostępnych w Prima Dom

Prima Dom to niskie koszty użytkowania ponieważ lokale będą bezczynszowe z pełną własnością hipoteczną. Z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców teren wokół inwestycji zostanie ogrodzony.

Poznaj pozostałe inwestycje firmy Trojan

Polecane ogłoszenia:

Murapol Śląskie Tarasy Katowice Brynów-Osiedle Zgrzebnioka (Brynów)
ul. Nasypowa 12
W  otoczeniu zieleni parków, doskonała komunikacja z centrum miasta, blisko sklepów i miejskich udogodnień, funkcjonalne mieszkania z balkonami ...
Francuska Park Katowice Śródmieście (Centrum)
ul. Francuska 84
FRANCUSKA PARK, to największa w Katowicach inwestycja mieszkaniowa firmy ATAL S.A. Osiedle wyróżnia wyjątkowa lokalizacja, w sąsiedztwie Doliny...
Murapol Śląskie Ogrody Katowice Wełnowiec-Józefowiec
ul. Bytkowska
Komfortowe mieszkania w sąsiedztwie Parku Śląskiego i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia, kameralne budynki w naturalnym otoczeniu...
Zobacz wszystkie w Katowicach ›