zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Prosta, nieco futurystyczna architektura doskonale wpisuje inwestycję w zielone otoczenie

Śląskie Ogrody z bogactwem przyrody w najbliższym otoczeniu

Nowe mieszkania na sprzedaż w Tychach

2016-04-26
Śląskie Ogrody to nowe mieszkania w otoczeniu lasu i parków, w pobliżu Jeziora Paprocańskiego. Inwestycja powstaje przy ulicy Żorskiej w południowej części Tychów.

Osiedle znajduje się przy mało ruchliwej ulicy, w bezpiecznej odległości od głównych arterii zapewniając szybki dostęp do najważniejszych dróg aglomeracji. Zaledwie 10 minut od osiedla znajduje się dworzec PKP, skąd co kilkanaście minut kursują pociągi do sąsiednich miast. Szybki dojazd do centrum miasta, jak również okolicznych miast aglomeracji, daje dostęp do bogatego rynku pracy, dostępu do licznych usług i atrakcji całego Śląska.

Kilkaset metrów od osiedla funkcjonują sklepy, apteka, gabinety lekarskie, klinika weterynarii. W promieniu 15 minut znajdują się przedszkole, szkoły, kino oraz restauracje.

Dzięki lokalizacji wśród terenów zielonych z okien mieszkań roztacza się widok na Lasy Pszczyńskie, a w pobliżu znajdują się parki Jaworek, Suble oraz Miejski. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się z osiedla nad jezioro Paprocańskie znajdujące się w leśnym otoczeniu. Lokalizacja Śląskich Ogrodów umożliwia wypoczynek i sprzyja rekreacji na świeżym powietrzu jego mieszkańców.

Sprawdź ofertę mieszkań w Śląskich Ogrodach

W I etapie inwestycji zrealizowany zostanie czteropiętrowy budynek z 73 funkcjonalnymi mieszkaniami o metrażach od 25 do 60 mkw. i rozkładach od jedno- do czteropokojowych. Lokale na parterze posiadać będą wybrukowane kostką tarasy, natomiast te na piętrach duże balkony. Parkowanie możliwe będzie w podziemnym garażu, w którym zaprojektowano ponad 50 miejsc oraz na zewnętrznych miejscach postojowych. W każdej klatce schodowej zamontowane zostaną ciche windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

Na ogrodzonym terenie inwestycji powstanie plac zabaw dla dzieci. Nie zabraknie tu również zieleni, brukowanych alejek oraz oświetlenia.

Dowiedz się więcej o inwestycjach firmy Murapol
Poznaj nowe mieszkania ze Śląska

Polecane ogłoszenia:

Murapol Śląskie Tarasy Katowice Brynów-Osiedle Zgrzebnioka (Brynów)
ul. Nasypowa 12
W otoczeniu zieleni parków, doskonała komunikacja z centrum miasta, blisko sklepów i miejskich udogodnień, funkcjonalne mieszkania z balkonami i...
Murapol Nowy Bażantów Katowice Piotrowice-Ochojec (Piotrowice)
ul. Radockiego
Atrakcyjna architektura, efektowny 10-piętrowy budynek z przestronnymi balkonami, blisko 300 funkcjonalnych mieszkań w szerokim wyborze metraży -...
Murapol Śląskie Ogrody Katowice Wełnowiec-Józefowiec
ul. Bytkowska
Komfortowe mieszkania w sąsiedztwie Parku Śląskiego i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia, kameralne budynki w naturalnym otoczeniu...
Zobacz wszystkie w Katowicach ›