zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Murapol Osiedle Storczyków

Zupełnie nowy etap na Osiedlu Storczyków!

Mieszkania z pakietem antysmogowym w standardzie

2020-03-04
Mikołowska oferta Grupy Murapol została powiększona o 114 nowych lokali udostępnionych w ramach drugiego etapu inwestycji Murapol Osiedle Storczyków, realizowanej w dzielnicy Reta. W sprzedaży dostępne są kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe, które powstaną w 5-kondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym liczącym 80 miejsc parkingowych.

Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców zaplanowano także 100 miejsc postojowych na terenie inwestycji. Komercjalizowana aktualnie pula mieszkań stanowi część „projektu1000”, w którym Grupa Murapol zaoferowała jednocześnie ponad 1 tys. lokali mieszkalnych w siedmiu projektach inwestycyjnych.

W zaprojektowanym w kształcie podkowy budynku dostępne będą mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach, sięgających od 25 do ok. 67 mkw., kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4- pokojowe. Mieszkania na parterze będą posiadały przestronne tarasy, a na piętrach wygodne balkony. Teren osiedla zostanie zagospodarowany zielenią oraz elementami małej architektury.

Wszystkie lokale zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący powietrze wewnątrz przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami. Dzięki wdrożonemu w inwestycji systemowi Home Management System, zostanie ona wyposażona w wideomonitoring części wspólnych i wideodomofony, a także możliwość zastosowania w mieszkaniach rozwiązań smart home – Murapol Appartme.

Autorem projektu architektonicznego osiedla jest Murapol Architects Drive SA., pracownia projektowa należąca do Grupy Murapol. Budowa inwestycji rozpoczęła się w lipcu 2019 r., zaś zakończenie prac planowane jest na ostatni kwartał 2020 roku.

Zdecydowaliśmy się na realizację inwestycji Murapol Osiedle Storczyków, ponieważ naszym zdaniem Mikołów ma duży potencjał w zakresie rozwoju rynku pierwotnego mieszkań. Od kilku lat obserwujemy tendencję migracji mieszkańców aglomeracji na tereny mniejszych miast lub wsi. Mikołów należy do takich lokalizacji, które z roku na rok przyciągają coraz więcej osób decydujących się tutaj osiedlić – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

- Bardzo dobra i szybka komunikacja z Katowicami i innymi miastami Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz atrakcyjne ceny mieszkań sprawiają, że miasto to jest chętnie wybierane przez osoby ceniące spokój, wygodę oraz kameralne zielone otoczenie – dodaje Nikodem Iskra.

Inwestycja przy ul. Storczyków powstaje w północnej, zielonej części Mikołowa, sprzyjającej rekreacji i wypoczynkowi. W pobliżu przepływa rzeka Jamna, a nieco dalej znajduje się rozległy teren leśny, idealne miejsce na wycieczki rowerowe i spacery. Ponadto okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta i trasami wyjazdowymi. Nieopodal przebiegają dwa ważne trakty komunikacyjne, drogi krajowe nr 44 i 81, które umożliwiają szybkie przemieszczanie się pomiędzy głównymi miastami Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Dojazd do centrum Katowic zajmuje stąd ok. 30 minut. Bardzo blisko inwestycji znajduje się także centrum handlowe oraz inne placówki handlowo-usługowe.

Oprócz najnowszego drugiego etapu, w ofercie projektu Murapol Osiedle Storczyków znajdują się ostatnie wolne mieszkania powstające w ramach pierwszego etapu, którego ukończenie planowane jest na połowę 2020 roku.

Polecane ogłoszenia:

Murapol Śląskie Ogrody Katowice Wełnowiec-Józefowiec
ul. Bytkowska 103
Śląskie Ogrody zostały umiejscowione przy ulicy Bytkowskiej, w sąsiedztwie rozległych terenów rekreacyjnych Parku Śląskiego. Deweloper zaplanował...Murapol Śląskie Ogrody w Katowicach to wymarzone osiedle dla osób pragnących jednocześnie bliskości centrum miasta oraz sąsiedztwa licznych miejsc...
Osiedle Malownik Katowice Podlesie
ul. Armii Krajowej 443
"Osiedle Malownik"Apartamenty gotowe do zamieszkania!PIERWSZY ETAP BUDOWY ZAKOŃCZONYDRUGI ETAP BUDOWY W REALIZACJI Zapraszamy do bezpośredniego...
Murapol Nowy Bażantów Katowice Piotrowice-Ochojec (Piotrowice)
ul. Radockiego
Osiedle przy ulicy Bażantów położone jest w jednej z najpopularniejszych lokalizacji, którymi mogą pochwalić się Katowice. Nieruchomości powstające...
Murapol Śląskie Ogrody Katowice Wełnowiec-Józefowiec
ul. Bytkowska 103
Murapol Śląskie Ogrody w Katowicach to wymarzone osiedle dla osób pragnących jednocześnie bliskości centrum miasta oraz sąsiedztwa licznych miejsc...
Murapol Dębowe Tarasy Katowice Dąb
ul. Baildona
Murapol Dębowe Tarasy w Katowicach to wymarzone miejsce dla osób pragnących jednoczesnej bliskości centrum miasta oraz sąsiedztwa licznych miejsc...
Zobacz wszystkie w Katowicach ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 19 962 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.