zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Międzyzakładowa Pracownicza Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa SAM-81

Międzyzakładowa Pracownicza Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa „SAM - 81" oferuje mieszkania na sprzedaż w Markach. Zobacz naszą ofertę.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • spółdzielnia mieszkaniowa
  • Warszawa

Opis firmy - Międzyzakładowa Pracownicza Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa SAM-81

Międzyzakładowa Pracownicza Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa „SAM - 81" istnieje od 1981 r. Zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w XVI Wydziale Rejestrowym pod KRS Nr 0000134688. Spółdzielnia od samego początku swego istnienia posiada własne zaplecze materiałowo - techniczne i własne służby przygotowania inwestycji, nadzór inwestycyjny i swój Zakład Budowlany pozwalający w znaczny sposób ograniczyć koszty budowy mieszkań oraz wyszkolić kadrę wysoko wyspecjalizowanych  pracowników i prowadzić w sposób kompleksowy cykl inwestycyjny. Na przestrzeni 30 lat swej działalności Spółdzielnia wybudowała 3573 lokale mieszkalne, 121 lokali usługowych i ponad 3130 miejsc garażowych w 32 budynkach.

Nasze zrealizowane inwestycje to:

  • Bielany - Wrzeciono 12A i 12B
  • Wola - Grabowska 3, Leszno 34/36
  • Śródmieście - Orla 6B
  • Mokotów - Bluszczańska 74 i 76, Grupy AK „Północ"2 i Grupy AK „Północ" 4
  • Kabaty/Ursynów - KEN 15, Za Łąkami 1 i 3, Na Przyzbie 3, Kabacki Dukt 1,2,3,4,7,8 i 14, Zaruby 11 oraz  Dembego 5 i  8B
  • Józefów - osiedle domków jednorodzinnych „Dębinka"
  • Marki Pustelnik - Al. Piłsudskiego 115C i 115D, Małachowskiego 1,4,6,8,10,10a i 12
 
Sukcesywnie zdobywając nowe tereny i budując budynki w coraz wyższym standardzie, Spółdzielnia „SAM - 81" stała się jedną z najlepszych w Warszawie. Obecnie  realizujemy  osiedle domów wielorodzinnych w Markach przy ul. M. Małachowskiego oraz osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w rejonie ulic  Bluszczańskiej  i   Siekierkowskiej na  Mokotowie.
MPSBM „SAM - 81" jest wiarygodnym partnerem dla osób ubiegających się o lokale,   dla banków oraz wszystkich współpracujących firm.

Międzyzakładowa Pracownicza Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa SAM-81 - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11139 osób