zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dantex sp. z o.o. sp. k.

Jedną z działalności firmy Dantex jest branża deweloperska. Spółka zajmuje się budową, wynajmem i administrowaniem inwestycjami mieszkalnymi i komercyjnymi.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Dantex

DANTEX OD PONAD 25 LAT KSZTAŁTUJE URBANISTYCZNĄ PRZESTRZEŃ WARSZAWY.

Buduje i sprzedaje nowoczesne kompleksy mieszkaniowe i biurowe. W portfolio posiada wiele projektów architektonicznych, którymi efektywnie zarządza. Obecnie Spółka oferuje komfortowe apartamenty oraz powierzchnie biurowe i komercyjne w prestiżowych dzielnicach Warszawy, doskonale skomunikowanych ze strategicznymi strefami miasta. Wśród nich kameralne osiedla Na Mokotowie i Muszlove oraz kompleksy miejskie Przy Arkadii, Miasto Wola i Wola Nowa. W eleganckich budynkach dominują nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania i niezwykła dbałość o detale architektoniczne.

DANTEX wprowadził nową jakość na warszawskim rynku, jeden z pierwszych aparthoteli Wolska Kwadrat. Modelową inwestycją biznesową firmy jest Rondo Wiatraczna – 18-kondygnacyjny budynek z dwupoziomową galerią handlową, powierzchniami biurowymi i blisko 500 apartamentami mieszkaniowymi.

Spółka DANTEX należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Dantex - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

3 oferty

Filtruj
Wybrane filtry: