zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

TROJAN Sp. z o.o

Trojan to deweloper realizujący inwestycje mieszkaniowe wielorodzinne i komercyjne na Śląsku. Sprawdź ofertę firmy i wybierz mieszkanie dla siebie.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • biura, domy, mieszkania, lokale użytkowe
  • Katowice, Mikołów, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Tychy, Chudów

Opis firmy - TROJAN

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego TROJAN Sp. z o.o. działa na rynku od 1994 roku. Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie osiedli mieszkań i domów jednorodzinnych. Przygotowując się do budowy osiedla starannie dobieramy jego lokalizację. Nasze osiedla są doskonale skomunikowane dzięki czemu pozwalają na szybki dojazd do centrum miasta. Położone w sąsiedztwie przedszkoli, szkół i terenów rekreacyjnych. Dzięki temu nasi mieszkańcy mogą łączyć zalety mieszkania w mieście z zaletami jakie niesie ze sobą mieszkanie w cichym i spokojnym miejscu pozwalającym odpocząć po pracy.

Dzięki długoletniej obecności na rynku potrafimy budować w przystępnych cenach. Upusty na materiały, organizacja pracy i pozyskiwanie przez nas dużych działek, które sami uzbrajamy decydują o tym, że Inwestor indywidualny nie jest w stanie budować tak tanio jak my. Bierzemy też na siebie całą procedurę związaną od uzyskania decyzji o warunkach zabudowy przez decyzję o pozwoleniu na budowę do decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Nie sprzedajemy marzeń, lecz gotowe domy i mieszkania! Zapraszamy do odwiedzenia naszych osiedli.

Biuro obsługi klienta:
Zabrze, ul. Gdańska 14

TROJAN - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

260 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: