Logo

Nowe mieszkanie, 73,42 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 26

949 553 zł

12 933 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 443 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Strumykowa

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Strumykowa

SALON Z ANEKSEM27,08 m²SYPIALNIA18,55 m²SYPIALNIA13,53 m²ŁAZIENKA3,87 m²ŁAZIENKA2,78 m²KORYTARZ7,59 m²OGRÓDEK44,11 m²
Wymiary mieszkania 73.42 m², 26
Wirtualna makieta 3D mieszkania 73.42 m², 26
100101818079787776666564545352302928272625654321
Plan piętra
Strumykowa - zdjęcie nr 0
Strumykowa - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 73.42 m², 26
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,42 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,61 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (44,11 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę