Logo

Nowe mieszkanie, 62,46 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1.213

1 011 852 zł

16 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 734 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja La Vie House

Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka

3 pokoje, mieszkanie 62,46 m², piętro 3, oferta nr 1.213, La Vie House, Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka
SALON Z ANEKSEM23,33 m²SYPIALNIA12,34 m²SYPIALNIA11,09 m²ŁAZIENKA4,35 m²WC1,92 m²KORYTARZ7,97 m²BALKON15,55 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,46 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,54 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (15,55 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę