Logo

Nowe mieszkanie, 64,40 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1.128

1 043 280 zł

16 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 881 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja La Vie House

Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka

3 pokoje, mieszkanie 64,40 m², piętro 3, oferta nr 1.128, La Vie House, Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka
SALON Z ANEKSEM25,25 m²SYPIALNIA13,64 m²SYPIALNIA9,05 m²ŁAZIENKA5,48 m²KORYTARZ8,86 m²BALKON17,19 m²BALKON9,47 m²BALKON6,14 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,40 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,54 m

Strony świata:

północ (N), północny wschód (NE), południowy zachód (SW), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (17,19 m²), balkon (9,47 m²), balkon (6,14 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę