Logo

Nowe mieszkanie, 38,91 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr V/73

560 304 zł

14 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 622 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 5

2 pokoje, mieszkanie 38,91 m², piętro 5, oferta nr V/73, Miasteczko Nova Sfera 5, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 5
SALON Z ANEKSEM16,51 m²SYPIALNIA13,42 m²ŁAZIENKA3,60 m²KORYTARZ5,38 m²LOGGIA3,90 m²
Wymiary mieszkania 38.91 m², V/73
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.91 m², V/73
V/73
Plan piętra
Miasteczko Nova Sfera 5 - zdjęcie nr 0
Miasteczko Nova Sfera 5 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.91 m², V/73
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,91 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,90 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę