Logo

Nowe mieszkanie, 38,02 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr V/59

543 686 zł

14 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 544 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 5

2 pokoje, mieszkanie 38,02 m², piętro 4, oferta nr V/59, Miasteczko Nova Sfera 5, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 5
SALON Z ANEKSEM17,18 m²SYPIALNIA12,08 m²ŁAZIENKA3,96 m²KORYTARZ4,80 m²LOGGIA3,90 m²
Wymiary mieszkania 38.02 m², V/59
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.02 m², V/59
V/59
Plan piętra
Miasteczko Nova Sfera 5 - zdjęcie nr 0
Miasteczko Nova Sfera 5 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.02 m², V/59
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,02 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,90 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę