Mieszkania do wynajęcia Łódź Polesie

Znaleziono 8 ofert
Wyszukuję...
Mieszkanie dwupokojowe 52,01 m², Łódź, Polesie, Rąbieńska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 600 zł
Mieszkanie dwupokojowe 49,00 m², Łódź, Polesie, Gdańska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 950 zł
Mieszkanie dwupokojowe 42,23 m², Łódź, Polesie, Olimpijska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 200 zł
Mieszkanie dwupokojowe 52,01 m², Łódź, Polesie, Rąbieńska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 600 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania Łódź Polesie wynajem

Polesie – łódzka dzielnica zlokalizowana w zachodniej części miasta. Graniczy z Bałutami, dzielnicą Górna oraz ze Śródmieściem. Mieszkańcy cenią pobliskie okolice za rozległe tereny zielone i dostęp do pełnej infrastruktury. Swoje lokum znajdują tu zarówno osoby starsze, jak i rodziny z dziećmi oraz studenci.

Rynek nieruchomości na Polesiu

Jeszcze blisko 100 lat temu większość dzielnicy pokrywały lasy. Z czasem ustępowały one miejsca osiedlającej się ludności. Dziś Polesie to prężnie rozwijający się obszar, zarówno pod kątem infrastruktury handlowej, jak i nieruchomości.

Do najczęstszych obiektów mieszkalnych należą bloki z wielkiej płyty. Można je znaleźć na każdym z 8 osiedli. Tłumnie zamieszkiwane tereny stają się celem kolejnych przybywających, którzy poszukują nie tylko mieszkania do wynajęcia w Łodzi Polesie, ale i pracy. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku nie będzie żadnych problemów – oferta mieszkaniowa jest tu mocno rozbudowana, a miejsc pracy nie brakuje.

Dzielnica przyjazna studentom

Liczne zalety dzielnicy docenią nie tylko rodziny z dziećmi. Znajduje się tu wiele placówek edukacyjnych, w tym znakomite szkoły podstawowe, licea oraz przedszkola ze świetną ofertą. Na Polesiu zlokalizowane są również wydziały niektórych uczelni, co sprawia, że chętnie zatrzymują się tutaj studenci i szukają mieszkania do wynajęcia.

W dzielnicy znajduje się Klinika i Zakład Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego, a także Akademia Muzyczna. Studenci mają nieco dalej do Uniwersytetu Łódzkiego czy politechniki, lecz odległość z łatwością pokonują jednym z wielu środków komunikacji miejskiej. W dzielnicy funkcjonują tramwaje i autobusy, dostępne są także ścieżki rowerowe i dworzec kolejowy.

Warto wspomnieć też o bliskości Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta, który obsługuje połączenia krajowe i międzynarodowe od 1925 roku.

Dla lubiących aktywny wypoczynek

Polesie jest dzielnicą, którą chętnie zamieszkują rodziny z dziećmi. Liczne place zabaw oraz rozległe tereny zielone, w tym parki, sprzyjają pieszym wędrówkom i aktywnościom na świeżym powietrzu. Jest tu sporo obiektów rekreacyjnych, takich jak Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji czy hala sportowo-widowiskowa Atlas Arena.

W dzielnicy znajduje się kilka klubów sportowych, oferujących zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w każdym wieku. Na uwagę zasługuje też Park im. marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie znajdują się siłownie zewnętrzne i boiska do gry w piłkę.

Rozrywka i oferta gastronomiczna

Osoby poszukujące mieszkania do wynajęcia Łódź Polesie będą zaskoczone bogatą ofertą kulturalną i gastronomiczną dzielnicy. Do najpopularniejszych ośrodków kulturalno-rozrywkowych należą Teatr Studyjny i Dom Kultury, Teatr Arlekin, Muzeum Sztuki i Miejska Biblioteka Publiczna. W okolicy znajduje się wiele punktów usługowych, oferujących pyszne dania kuchni włoskiej, hiszpańskiej czy regionalnej.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 817 osób
UP