Mieszkania na sprzedaż Łódź Polesie

Znaleziono 44 oferty
Wyszukuję...
Mieszkanie czteropokojowe 96,16 m², Łódź, Polesie, ok. Żeromskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
460 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 42,42 m², Łódź, Polesie, Wyszyńskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
299 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 47,38 m², Łódź, Polesie, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
422 748 zł
Mieszkanie dwupokojowe 40,13 m², Łódź, Polesie, Krzemieniecka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
320 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 52,88 m², Łódź, Polesie, Olimpijska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
430 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 64,00 m², Łódź, Polesie, Więckowskiego 65, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
455 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 45,13 m², Łódź, Polesie, Okrzei, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
285 000 zł
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Mieszkanie trzypokojowe 52,98 m², Łódź, Polesie, Maratońska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
360 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 37,00 m², Łódź, Polesie, Bratysławska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
374 900 zł

Mieszkania Łódź Polesie Sprzedaż

Polesie jest jedną z łódzkich dzielnic położoną w zachodniej części miasta. Jej powierzchnia jest dwukrotnie mniejsza do Widzewa i liczy nieco ponad 45 km2. Obszar należy do najchętniej zamieszkiwanych, o czym świadczy liczna populacja. Bliskość centrum sprawia, że mieszkania na sprzedaż w Łodzi Polesie są często wybierane przez rodziny z dziećmi oraz seniorów.

Rozbudowana infrastruktura dla mieszkańców

Polesie charakteryzuje się licznymi terenami zielonymi. Myli się ten, kto uważa, że oferta handlowo-usługowa może być tu skromna. W dzielnicy znajduje się mnóstwo sklepów i marketów, pozwalając dokonać wszelkich zakupów. Nie brakuje też punktów usługowych. Zróżnicowana oferta sprawia, że Polesie jest idealną dzielnicą dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych. Kolejną zaletą są atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Łodzi Polesie. Zainteresowaniem cieszą się zarówno oferty z rynku wtórnego, jak i pierwotnego.

Dla miłośników sportu i aktywności na świeżym powietrzu

Polesie ma do zaoferowania wiele obiektów o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Do najpopularniejszych z pewnością należy Atlas Arena, gdzie odbywają się mecze koszykówki i siatkówki, a także koncerty i wystawy. Propozycją dla rodzin z dziećmi i fanów sportu jest Aquapark Fala, gdzie oprócz mocno rozbudowanej strefy basenowej znajdują się sauny oraz strefa wellness & spa.

Na terenie dzielnicy znajduje się wiele parków. Nie brakuje tam ścieżek spacerowych i atrakcji dla najmłodszych. Wiele placów zabaw znajduje się nie tylko w okolicy bloków z wielkiej płyty, ale i w okolicach gdzie powstają mieszkania na sprzedaż w Łodzi Polesie.

Rozwojowa dzielnica

Obszary Polesia pełne są terenów do zagospodarowania. Fakt ten wykorzystują deweloperzy, którzy planują nowoczesne inwestycje na łódzkich osiedlach. Ich uwagę przyciąga słabo zabudowane Polesie – pełno tu miejsc z perspektywą na rozwój.

W ofercie deweloperów znajdują się mieszkania na sprzedaż Łódź Polesie, które wyróżniają się niebanalną architekturą i ciekawymi rozwiązaniami na zagospodarowanie pobliskich terenów. Coraz więcej tu także mieszkań w stylu loftowym, co z pewnością wyróżnia się na tle licznych bloków z wielkiej płyty, powstałych jeszcze w latach 70. i 80. W inwestycjach nie brakuje dziecięcych placów zabaw i obiektów rekreacyjnych dla dorosłych.

Dobra opieka zdrowotna

Mieszkańcy Polesia nie mogą narzekać na brak specjalistów z dziedziny medycyny. W okolicy działa wiele przychodni oraz szpitali, dzięki czemu na wizytę nie trzeba długo czekać. Mieszkańcy mogą korzystać z porad lekarskich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. M. Pirogowa, a także w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej. Fachowa opieka lekarska cieszy przede wszystkim seniorów, a także osoby posiadające dzieci.

Rozbudowana, pełna infrastruktura oraz świetna komunikacja z centrum sprawiają, że Polesie jest atrakcyjną dzielnicą do życia. Nic dziwnego, że mieszkania na sprzedaż w Łodzi Polesie cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 816 osób
UP