Nowe mieszkania Łódź Polesie - rynek pierwotny

Znaleziono 891 ofert
Wyszukuję...
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania od dewelopera Łódź Polesie

Polesie jest dawną dzielnicą Łodzi i do 1945 roku był obszarem najsłabiej zurbanizowanym. Podział administracyjny na dzielnice nie obowiązuje już w mieście od 1993 roku, jednak wiele osób, zwłaszcza starszych, przywykło już do starego nazewnictwa, dlatego wciąż nieoficjalnie obowiązuje ono wśród mieszkańców.

Inwestycje deweloperskie na Polesiu

Ta dzielnica Łodzi ma w sobie ogromny potencjał. Mnóstwo tu terenów zielonych i obszarów, które można pomysłowo zagospodarować. Fakt ten wykorzystują inwestorzy, oferując nowe mieszkania w Łodzi Polesie z rynku pierwotnego. Najczęściej są to lokale 2- i 3-pokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń w stanie deweloperskim. Wokół inwestycji znajdują się place zabaw i tereny rekreacyjne dla osób w każdym wieku.

Inwestycje wyróżniają się szeregiem udogodnień. Obiekty znajdują się w dobrej lokalizacji, najczęściej blisko ważnych węzłów komunikacyjnych. Do dyspozycji mieszkańców są liczne punkty handlowo-usługowe, a także lokale gastronomiczne.

Komunikacja w dzielnicy

Miasto od lat zmaga się problemem korków w godzinach szczytu. Najtrudniej jest dostać się do określonego punktu godzinach porannych i popołudniowych. Z tego względu wiele osób wybiera komunikację miejską, która gwarantuje dojazd do centrum już w około 15 minut. Sprawnie funkcjonują tu linie autobusowe i tramwajowe, przewożąc pasażerów z Polesia w wybrane miejsca na miejskiej mapie. Od dłuższego czasu trwa także budowa tunelu średnicowego, który pozwoli na sprawną podróż metrem.

Zielone Polesie

Władze dzielnicy robią wszystko, by pobliskie ulice wyróżniały się ciekawą infrastrukturą. Realizacja projektu „Zielone Polesie” przynosi już oczekiwane rezultaty – coraz więcej widać zagospodarowanych ulic, które przybierają formę cieszących oko ogrodów. W wielu miejscach pojawiają się także nowe ławki oraz latarnie, co sprzyja bezpieczeństwu mieszkańców i umożliwia chwilę odpoczynku na świeżym powietrzu.

To kolejna dobra wiadomość dla osób planujących kupić nowe mieszkania w Łodzi Polesie z rynku pierwotnego. Warto jeszcze dodać, że na terenie dzielnicy, a liczy ona ponad 45 km2, znajduje się też wiele parków, gdzie można spędzić czas z rodziną i znajomymi. Największy z nich – Park Na Zdrowiu – zajmuje obszar ponad 172 hektary i powstał na obszarze dawnej Puszczy Łódzkiej. W Parku znajduje się ogród zoologiczny, kąpielisko Fala, Pomnik Czynu Rewolucyjnego czy Rezerwat przyrody Polesie Konstantynowskie.

Nowe inwestycje na tle bloków z wielkiej płyty

Trudno nie zauważyć, że na Polesiu dominują blokowiska. Powstałe wówczas lokale w bloku z wielkiej płyty przyciągały łódzką inteligencję, artystów i urzędników. Dziś nieco blado wypadają przy nowych inwestycjach, w ramach których powstają nowe mieszkania Łódź Polesie na rynku pierwotnym. Współczesne nieruchomości wyróżniają się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi i pomysłowym zagospodarowaniem terenu. Na Polesiu bogatym w nieużytki powstaje coraz więcej takich inwestycji, sprzyjając osiedlaniu się kolejnych rodzin.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 28 203 osoby
UP