Mieszkania do wynajęcia Łódź Bałuty

Znaleziono 16 ofert
Wyszukuję...
Mieszkanie dwupokojowe 37,88 m², Łódź, Bałuty, Lniana, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 400 zł
Mieszkanie dwupokojowe 40,50 m², Łódź, Bałuty, ok. Manufaktury, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 500 zł
Mieszkanie trzypokojowe 60,00 m², Łódź, Bałuty, Pojezierska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 900 zł
Mieszkanie trzypokojowe 61,38 m², Łódź, Bałuty, Okopowa, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 750 zł
Mieszkanie trzypokojowe 61,38 m², Łódź, Bałuty, Okopowa, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 750 zł
Mieszkanie trzypokojowe 57,00 m², Łódź, Bałuty, ok. Łagiewnickiej, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 800 zł
Mieszkanie trzypokojowe 66,00 m², Łódź, Bałuty, Romanowska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 600 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Mieszkanie trzypokojowe 63,50 m², Łódź, Bałuty, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 500 zł
Mieszkanie dwupokojowe 50,70 m², Łódź, Bałuty, Bracka, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 500 zł

Mieszkania Łódź Bałuty Wynajem

Bałuty są jedną z łódzkich dzielnic, zlokalizowaną w północnej części miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo ze Śródmieściem sprawia, że okolica zyskuje w kwestii poszukiwania nieruchomości. Zainteresowani szukają zarówno mieszkania do wynajęcia w Łodzi Bałuty, jak i nieruchomości na sprzedaż.

Osiedla przyjazne rodzinom z dziećmi

Bałuty szczycą się wieloma obiektami, które są symbolem dzielnicy. Wystarczy wspomnieć o centrum handlowo-rekreacyjnym Manufaktura, które oprócz licznych sklepów oferuje także moc atrakcji dla dzieci i młodzieży. Ponadto na trenie dzielnicy znajduje się park wodny i park linowy, a także wodny plac zabaw, gwarantując solidną dawkę rozrywki dla każdego.

Inwestorzy chętnie realizują tu swoje deweloperskie projekty. Z oferty korzystają między innymi rodziny z dziećmi, a także osoby, które traktują zakup jako prywatną inwestycję. Wówczas nieruchomości funkcjonują jako mieszkania do wynajęcia w Łodzi Bałuty, przynosząc regularny i niemały zysk.

Chętnych nie brakuje

Nieruchomości na wynajem cieszą się dużym powodzeniem. O ich popularności świadczy fakt, że ogłoszenia błyskawicznie znikają z ofert pośredników oraz z sieci, gdzie zamieszczają je osoby prywatne. Duży popyt wiąże się głównie z chęcią zamieszkania w okolicy przepełnionej zielenią – stąd też nabywcy to przede wszystkim rodziny oraz osoby pracujące w okolicy.

Kolejną grupą osób chętnych na mieszkania do wynajęcia w Łodzi Bałuty są studenci. Ma to związek z faktem, że na terenie dzielnicy znajduje się kilka uczelni, m.in. Uniwersytet Łódzki, Społeczna Akademia Nauk czy Uniwersytet Medyczny. Liczne uczelnie oraz szkoły generują popyt na mieszkania, które można niewielkim kosztem wynająć wraz z innymi studentami.

Miasto z najdłuższą fontanną w Europie

Symbolicznym obiektem Bałut jest wspomniane wcześniej centrum handlowe Manufaktura. Nieopodal znajduje się ciekawie zagospodarowany Rynek Włókniarek Łódzkich, na którego obszarze umiejscowiono najdłuższą fontannę w Europie.

Prawdziwa gratka dla zwolenników lokalnych specjałów znajduje się na Starych Bałutach. Zlokalizowany jest tam XIX-wieczny Rynek Bałucki, w którym mieści się obszerna hala targowa. Handel prowadzi tam obecnie około 300 firm.

Bałuty – czy warto tu zamieszkać?

Dzielnica podzielona jest na 8 osiedli, które wspólnie tworzą miejski krajobraz o zróżnicowanej zabudowie. Znajdują się tu zarówno nowoczesne kompleksy mieszkalne, jak i bloki z wielkiej płyty powstałe w latach 80. Pośród zabytków i obszarów leśnych nie brakuje też kamienic i domków jednorodzinnych. Jak widać osoby szukające mieszkania do wynajęcia w Łodzi Bałuty będą miały szeroki wachlarz możliwości, by swobodnie dopasować ofertę do swoich potrzeb.

Bałuty, pomimo sporej gęstości zaludnienia, z pewnością przypadną do gustu osobom, które lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Liczne ścieżki rowerowe oraz mnóstwo zabytków i atrakcji urozmaicą każdy weekend, gwarantując sporo niezapomnianych wrażeń.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 28 803 osoby
UP