Mieszkania do wynajęcia Łódź Widzew

Znaleziono 9 ofert
Wyszukuję...
Mieszkanie trzypokojowe 70,00 m², Łódź, Widzew, Andrzeja Kerna, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 56,08 m², Łódź, Widzew, okolice Piłsudskiego / NICIARNIANA, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 500 zł
Mieszkanie trzypokojowe 47,00 m², Łódź, Widzew, okolice PIŁSUDSKIEGO, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 200 zł
Mieszkanie czteropokojowe 117,46 m², Łódź, Widzew, ok. Hetmańskiej, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
4 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania Łódź Widzew Wynajem

Łódź jest miastem, które z niewielkiej osady przekształciło się w tętniącą życiem metropolię. Spośród dzielnic największą jest Widzew, oferując nie tylko mieszkania do wynajęcia, ale i nowe realizacje deweloperskie. Tereny wyróżniają się mnóstwem zalet, które pozytywnie wpływają na standard życia tutejszych mieszkańców.

Rozbudowany rynek nieruchomości

Widzew zajmuje powierzchnię przekraczającą 90 km2. To całkiem dobry wynik, jeśli dodać fakt, że tereny te nie są gęsto zaludnione. Spory obszar zajmują pola, łąki i lasy, stanowiąc naturalną atrakcję dla okolicznych mieszkańców.

Łódzki rynek nieruchomości prężnie się rozwija. Nieustannie realizowane są nowe inwestycje o wysokim standardzie. Współczesne nieruchomości wyróżniają się funkcjonalnym wnętrzem i wieloma dogodnościami, które ułatwią codzienność. Nowe realizacje często traktowane są jako inwestycje i świetnie sprawdzają się jako mieszkania do wynajęcia w Łodzi Widzew. Z tego typu ofert chętnie korzystają rodziny z dziećmi oraz seniorzy, którzy wybierają tę dzielnicę ze względu na spokój i bezpieczeństwo.

Lokalizacja dla studentów

Widzew jest dzielnicą, która oferuje wiele ścieżek rozwoju. To silnie uprzemysłowiony obszar, oferujący liczne miejsca pracy. Równie ciekawa jest oferta edukacyjna. Na terenie dzielnicy znajduje się wiele szkół i przedszkoli, a także uczelni wyższych, takich jak Salezjańska Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania czy Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera. Ta prestiżowa uczelnia kształci tysiące studentów, którzy potem odnajdują się w przemyśle filmowym oraz mediach jako spełnieni specjaliści.

Studenci są kolejną grupą osób, którzy chętnie szukają mieszkania do wynajęcia w Łodzi Widzew. Bliskość centrum jest dodatkowym atutem. Dzięki sprawnej komunikacji do Śródmieścia można dostać się nawet w 15 minut. Tam czekają na żaków atrakcje w postaci kawiarni, klubów i restauracji, w których można spędzić przyjemnie czas wśród znajomych.

Kulturalna twarz Widzewa

Widzew nazywany jest łódzkim centrum kultury. Hasło to przylgnęło do dzielnicy dawno temu z uwagi na ciekawe kalendarium miejskich wydarzeń. Wystarczy wymienić prężnie działający Dom Kultury Ariadna, gdzie regularnie odbywają się festiwale i warsztaty, kładąc nacisk na regionalną historię. Z kolei Dom Kultury nr 502 organizuje zajęcia taneczne, plastyczne czy sportowe dla dzieci i dorosłych bez względu na wiek.

W dzielnicy znajdują się także muzea i liczne obiekty zabytkowe, które dziś stanowią nieodłączną część łódzkiej kultury. Nie brakuje też obiektów sportowych i rekreacyjnych – na terenie Widzewa znajduje się wiele boisk, kortów tenisowych oraz placów zabaw.

Koszty życia na Widzewie

Okoliczni mieszkańcy są zadowoleni z warunków mieszkalnych, które wpływają na ich codzienne funkcjonowanie. Mieszkania do wynajęcia Łódź Widzew stanowią sporą część ogłoszeń, oferując chętnym wyposażone lokale w konkurencyjnych cenach.

Na terenie dzielnicy znajdują się liczne sklepy i supermarkety, a także punkty z bogatą ofertą usługową w przystępnych stawkach.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 28 803 osoby
UP