Mieszkania do wynajęcia Gdańsk Wrzeszcz

Znaleziono 4 oferty
Wyszukuję...
Mieszkanie dwupokojowe 50,00 m², Gdańsk, Wrzeszcz, Słonimskiego Antoniego, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 700 zł
Mieszkanie trzypokojowe 60,00 m², Gdańsk, Wrzeszcz, Mariana Hemara, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
4 600 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania Gdańsk Wrzeszcz Wynajem

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica, w skład której wchodzą Wrzeszcz Dolny oraz Wrzeszcz Górny. Oba te miejsca łączy wiadukt przy ul. Kościuszki. Dzielnica jest dobrze rozwinięta pod wieloma względami, o czym świadczy wysoka populacja zamieszkująca pobliskie tereny. Oferty nieruchomości są bardzo zróżnicowane – można tu znaleźć zarówno obiekty na sprzedaż z rynku wtórnego i pierwotnego, a także mieszkania do wynajęcia Gdańsk Wrzeszcz.

Kto zamieszkuje dzielnicę?

Trudno jednoznacznie określić w jakim przedziale wiekowym dominują tutejsi mieszkańcy. Oferta mieszkaniowa jest różnorodna, zatem można spodziewać się tu zarówno rodzin z dziećmi, osób w wieku produkcyjnym, seniorów, jak i studentów. Jedni rozglądają się za lokum, w którym mogą osiąść na stałe, inni poszukują mieszkania do wynajęcia Gdańsk Wrzeszcz w atrakcyjnej cenie. Dzielnica spełnia wymagania każdej z tych grup. W ofercie agencji nieruchomości znajdują się zarówno lokale w nowym budownictwie i o wysokim standardzie, jak i obiekty z rynku wtórnego.

Tereny Wrzeszcza uchodzą za ciche i spokojne. W ostatnich latach rozwinięto tu sieć monitoringu, co znacznie wpłynęło na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Do Śródmieścia w kilka minut

Infrastruktura drogowa umożliwia mieszkańcom szybkie przemieszczanie się w dowolnych kierunkach. Dogodna lokalizacja dzielnicy – niemal samo centrum miasta – oznacza wiele opcji pod względem transportu. Kursują tu tramwaje, autobusy miejskie oraz Szybka Kolej Miejska, a także powstały liczne ścieżki rowerowe.

Dojazd do Śródmieścia zajmuje od kilku do kilkunastu minut, w zależności od natężenia ruchu. Miasto nieustannie dba o komfort mieszkańców, remontując i odnawiając kluczowe punkty na mapie. Ostatnimi czasy remonty nawierzchni objęły m.in. Aleję gen. Hallera, ulicę Wajdeloty oraz Białą.

Co można zobaczyć w centrum? Największą atrakcję stanowi bez wątpienia ulica Długa – reprezentacyjny punkt na mapie miasta. Jej przedłużeniem jest Długi Targ, z którym tworzy tzw. Drogę Królewską. Nie sposób przeoczyć Fontannę Neptuna, majestatycznego Żurawia czy malowniczą ulicę Mariacką – a to wszystko w sąsiedztwie rzeki Motławy. W sercu Śródmieścia znajdują się kameralne restauracje, wyróżniające się unikalnym stylem i pysznymi daniami.

Oferta medyczna dzielnicy

Osoby szukające mieszkania do wynajęcia Gdańsk Wrzeszcz zwracają uwagę na dostępność usług służby zdrowia. We Wrzeszczu funkcjonuje kilka prywatnych i państwowych placówek, oferując szybki dostęp do opieki medycznej zarówno wśród lekarzy rodzinnych, jak i specjalistów. Uzupełnieniem oferty medycznej są liczne apteki, spośród których kilka czynnych jest całodobowo.

Nietrudno jest dostrzec, że Wrzeszcz jest dzielnicą, w której chętnie osiedlają się gdańszczanie. Dobrze rozwinięty transport miejski, bogate zaplecze handlowo-usługowe, duża ilość terenów zielonych oraz obiekty architektoniczne wspólnie tworzą bezpieczną i komfortową przestrzeń, w której warto osiąść na stałe.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 809 osób
UP