zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Elegancka, klasyczna architektura domów tworzy ciepłą atmosferę osiedla

Trzy typy domów na Zielonym Wzgórzu

Nowe domy 25 km od Katowic

2015-11-19

Zielone Wzgórze położone jest w Ornontowicach przy ul. Grabowej. To gmina wyróżniająca się wśród okolicznych miejscowości pięknem krajobrazu, bogactwem przyrodniczym oraz bezpłatną komunikacją miejską.

Bliskość dużych miast takich jak Gliwice, Knurów, Katowice, Zabrze, Rybnik i Tychy, oddalonych od inwestycji o nie więcej niż 25km, zapewniają wiele miejsc pracy. W samych Ornontowicach znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura edukacyjna (żłobek, przedszkola, szkoły), klub piłkarski z szkółką, przychodnia lekarska oraz lokale usługowe i gastronomiczne.

Inwestycja składa się z dwóch etapów z różnymi typami domów. Pierwszy etap został ukończony w 2014 roku i w sprzedaży pozostał ostatni dom szeregowy. Drugi etap jest w trakcie budowy, przewidywany termin realizacji to IV kwartał 2016 roku.

Obejrzyj rozkłady domów dostępnych w Zielonym Wzgórzu

W II etapie dostępne są 23 domy - 2 w zabudowie bliźniaczej o metrażu 144,10 mkw., 12 o metrażu 119,16 mkw. w zabudowie szeregowej i 9 domów wolnostojących, których powierzchnia wynosi 146,73 mkw. Istnieje możliwość wyboru standardu wykończenia - deweloperski lub surowy zamknięty.

Wszystkie domy cechują się klasyczną architekturą a ich elewacje utrzymane zostały w ciepłych, pastelowych barwach.


Polecane ogłoszenia:

Murapol Śląskie Ogrody Katowice Wełnowiec-Józefowiec
ul. Bytkowska 103
Śląskie Ogrody zostały umiejscowione przy ulicy Bytkowskiej, w sąsiedztwie rozległych terenów rekreacyjnych Parku Śląskiego. Deweloper zaplanował...Komfortowe mieszkania w sąsiedztwie Parku Śląskiego i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia, kameralne budynki w naturalnym otoczeniu...
Nowe Tysiąclecie Katowice Osiedle Tysiąclecia
ul. Tysiąclecia 24
Nowe Tysiąclecie to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Projekt wysokich, 17 kondygnacyjnych budynków...
Murapol Śląskie Ogrody Katowice Wełnowiec-Józefowiec
ul. Bytkowska 103
Komfortowe mieszkania w sąsiedztwie Parku Śląskiego i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia, kameralne budynki w naturalnym otoczeniu...
Murapol Nowy Bażantów Katowice Piotrowice-Ochojec (Piotrowice)
ul. Radockiego
Atrakcyjna architektura, efektowny 10-piętrowy budynek z przestronnymi balkonami, blisko 300 funkcjonalnych mieszkań w szerokim wyborze metraży -...
Zobacz wszystkie w Katowicach ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 17 304 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.