zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych

Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy oraz zajmuje się administrowaniem nieruchomościami.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • spółdzielnia mieszkaniowa
  • Warszawa

Opis firmy - Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa mieszkaniowego oraz  zarządzania i administrowania nieruchomościami. Od wielu lat budujemy w Warszawie funkcjonalne mieszkania, którym nasi Klienci nadają indywidualny charakter. Zaufało nam już blisko 1000 klientów, co pozwala stwierdzić, że jesteśmy rzetelnym, stabilnym i pewnym deweloperem.

Wszystkie projekty realizowane są z największą dokładnością i starannością, przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów budowlanych. Nasze dotychczasowe realizacje to m.in.:
- Poligonowa 1 (108 mieszkań, 6 lokali użytkowych, 125 miejsc postojowych),
- Kobielska 6 (159 mieszkań, 10 lokali użytkowych, 314 miejsc postojowych),
- Mińska 62 (107 mieszkań, 6 lokali użytkowych, 120 miejsc postojowych),
- Chodakowska 24 (30 mieszkań, 30 miejsc postojowych),
- Begonii 5 (129 mieszkań, 3 lokale usługowe i 170 miejsc postojowych).

Wszystkie nasze inwestycje charakteryzuje starannie dobrana lokalizacja, wyjątkowa troska o środowisko naturalne oraz zastaną architektoniczną przestrzeń. Współpraca z SM Osiedle Młodych to także wyjątkowa gwarancja bezpieczeństwa inwestycji, która wynika z niezmienności ceny podczas realizowanych prac budowlanych, finansowaniu projektów ze środków własnych, płatności transz przez Klientów po udokumentowaniu protokołem odbioru kolejnych etapów prac budowlanych.
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11158 osób