zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Totalbud S.A.

Warszawa, ul. Karczunkowska 46
pokaż numer telefonu
Oferty:
26 na sprzedaż

O nas

    Zakres działalności:

  • inwestor
  • mieszkania
  • Warszawa
Od chwili powstania Totalbudu w roku 2003 przedmiotem głównej działalności naszej firmy jest realizacja inwestycji budowlanych tj.: mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych i drogowych. Nasza działalność nie ogranicza się do terenu stolicy, czego przykładem jest między innymi zaangażowanie Totalbudu w budowę nowych bloków energetycznych Elektrowni Kozienice i Elektrowni Opole, oraz zakładu produkcji silikatów w Nowym Modlinie. W bieżącym roku rozpoczęliśmy budowy w Poznaniu i Łodzi.

Jedną z największych wartości naszego zespołu jest usatysfakcjonowany klient. Dostrzega on wyraźnie, że nasza praca wykonywana jest niezwykle starannie i w pełni profesjonalnie. Największe atuty Totalbudu S.A. to bogate doświadczenie, wyspecjalizowana i doskonale wykwalifikowana kadra oraz to co nas najbardziej wyróżnia od innych Generalnych Wykonawców – profesjonalnie rozbudowany park maszynowy dostosowany do różnorodnych zadań. Także do zleceń nietuzinkowych, jakich inne firmy budowlane nie podejmują.  Z tych też powodów Totalbud S.A. jest notowany na liście rankingowej diamentów miesięcznika Forbes dla Województwa Mazowieckiego.

Obecnie nasza specjalność to nie tylko generalne wykonawstwo ale również działalność deweloperska. W krajowych realiach budownictwo mieszkaniowe jest swego rodzaju pozytywistyczną misją. Polskie rodziny długie dekady czekały na wysokiej jakości mieszkania i stąd na każdą firmę budowlaną spada szczególna odpowiedzialność aby spełnić wszelkie oczekiwania Polaków w tej kwestii. To właśnie firmy budowlane powinny mieć poczucie, że dają polskim rodzinom dobry punkt życiowego startu. Miejscem tego startu jest solidnie i estetycznie zbudowane mieszkanie lub dom, do którego z radością wraca się po pracy. I tak też postrzegamy misję naszej firmy.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży La Wola
Warszawa, ul. Karczunkowska 46

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę