zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

CALBUD

CALBUD to deweloperska firma realizująca mieszkaniowe inwestycje w Szczecinie. Deweloperskie doświadczenie jest gwarancją sukcesu realizacji projektów w sposób profesjonalny. Sprawdź naszą ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Szczecin

Opis firmy - CALBUD

Przedsiębiorstwo Budowlane „CALBUD” Sp. z o.o. istnieje od 1991 roku, a od wielu lat należy do grona największych i najbardziej uznaych firm budowlanych w Szczecinie oraz na Pomorzu Zachodnim. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja firmy skłoniły jej udziałowców do poszerzenia zakresu świadczonych usług o działalność deweloperską. Powołano w tym celu firmę CALBUD-DEVELOPER Sp. J., która w latach 2006-2008 wybudowała "Osiedle Magnolia Park" - jeden z największych i najczęściej nagradzanych kompleksów mieszkalno-usługowych w Szczecinie, uznany w 2014 roku za "Obiekt 25-lecia" w konkursie Stowarzyszenia Architektów Polskich i Prezydenta Miasta Szczecin.

Po udanym debiucie deweloperskim przyszła pora na kolejne przedsięwzięcia - w kolejnych latach zrealizowaliśmy w Szczecinie kilka cenionych przez klientów budynków mieszkalnych oraz mieszkalno-usługowych tj. "Ściegiennego" przy ul. Ściegiennego 25, "Tarasy Manhattanu" przy ul. Kadłubka 42, "Dębowy Skwer" przy ul. Dembowskiego 9, "Kamienica Nova" przy ul. Langiewicza 28, "Wiśniowy Sad" przy ul. Wiśniowy Sad 30, 32, 34, 36 oraz "Kamienica Vossa" przy ul. Swarożyca 15A i 15B.

Obecnie działalność deweloperską realizujemy za pośrednictwem spółek celowych wchodzących w skład Grupy CALBUD, powołanych specjalnie dla potrzeb danej inwestycji. I tak firma CALBUD-DEVELOPER Sp. z o.o. realizuje prestiżową inwestycję mieszkalno-usługową w centrum Szczecina pn. "Mariacka", powstającą przy ulicy o tej samej nazwie, na terenie Starego Miasta. Inna nasza firma - CALBUD ETIUDA Sp. z o.o. - jest z kolei odpowiedzialna za budowę "Osiedla Etiuda", które powstaje przy ul. Fryderyka Chopina w Szczecinie. Obie inwestycje zostaną oddane do użytku w 2017 roku. Na ukończeniu jest również "Zielona Przystań" przy ul. Polskich Marynarzy, za realizację której odpowiada P.B. CALBUD Sp. z o.o.

Wieloletnie doświadczenie Grupy CALBUD w branży budowlanej oraz deweloperskiej, w połączeniu z wysokiej klasy specjalistami i fachowcami, są gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. „Stałość, wiarygodność i prawość w przyrzeczeniach i umowach” to hasło, które od lat stanowi wyznacznik naszej działalności. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia, które dotychczas otrzymaliśmy - dotyczące zarówno naszej firmy jak i zrealizowanych przez nas inwestycji.

CALBUD - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Oferty nieruchomości w Szczecinie

Warzymice, al. Śliwkowa, Szczecin
Osiedle Śliwkowe
zapytaj o cenę ›
2-5 pok.
43,37-120,75
Osiedle Śliwkowe - Nowe mieszkania w Szczecinie. W ofercie dostępnych jest 55 lokali o powierzchniach od 43,37 do 120,75 m². Budynek będzie miał 3 piętra. W sprzedaży są mieszkania z balkonami, loggiami, ogródkami, tarasami wielkości dodatkowej 4,61 - 331,90 m². Na osiedlu powstanie 60 lokali, w tym spełniające warunki programu dopłat MdM. Inwestycja zlokalizowana jest przy Warzymice, al. Śliwkowa. W pobliżu inwestycji Osiedle Śliwkowe dostępne są park, przedszkole, bankomat, rzeka. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Inwestycję realizuje firma Gryf Development sp. z o.o. sp. k., termin realizacji przewidziany jest na kwiecień 2020.
Aktualizacja: 2018-09-14
ul. Maciejkowa, Północ (Warszewo), Szczecin
Apartamenty Warszewo
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
42,26-72,34
Apartamenty Warszewo - Nowe mieszkania. Aktualnie dostępnych jest 40 mieszkań o powierzchniach od 42,26 do 72,34 mkw. W budynku powstało 185 lokali. Budynek jest dwupiętrowy. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Maciejkowa. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Inwestycję wybudował deweloper Marina Developer sp. z o.o.. W pobliżu inwestycji Apartamenty Warszewo znajduje się apteka, przystanek autobusowy, staw, park. Oferujemy mieszkania z balkonami, ogródkami o powierzchniach dodatkowych 2,86 - 185,25 m².
Aktualizacja: 2018-09-11
al. Wyzwolenia 50, Śródmieście (Centrum), Szczecin
Hanza Tower
zapytaj o cenę ›
1-6 pok.
24,58-186,21
Hanza Tower - Mieszkania na sprzedaż w Śródmieściu. Inwestycja położona jest przy al. Wyzwolenia 50. Budynek będzie liczył 26 pięter. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. W pobliżu inwestycji Hanza Tower dostępne są liceum, kino, szkoła podstawowa, park. Na kondygnacji podziemnej inwestor wybuduje parking podziemny. W budynku powstanie 500 lokali. Osiedle realizuje deweloper J.W. Construction Holding S.A., termin realizacji planowany jest na w realizacji. W ofercie dostępnych jest 113 mieszkań wielkości od 24,58 do 186,21 mkw.
Aktualizacja: 2018-09-19
ul. Dąbrowskiego , Śródmieście (Nowe Miasto), Szczecin
Ornament
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
24,58-110,09
Ornament - W sprzedaży mieszkania w Szczecinie. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. Budynek będzie ośmiopiętrowy. W sąsiedztwie inwestycji Ornament znajduje się gimnazjum, szpital, przystanek tramwajowy, przystanek autobusowy. W sprzedaży są lokale z balkonami, tarasami wielkości dodatkowej od 2,70 do 49,80 mkw. W budynku powstanie 155 mieszkań. Aktualnie dostępnych jest 105 lokali o powierzchniach od 24,58 do 110,09 m². Inwestycja budowana jest przy ul. Dąbrowskiego . Osiedle buduje deweloper Ornament sp. z .o.o. , termin realizacji przewidziany jest na marzec 2019.
Aktualizacja: 2018-09-18
ul. Warzymice, Zachód (Gumieńce), Szczecin
Osiedle Brzeziny
zapytaj o cenę ›
3 pok.
74,62-75,77
Osiedle Brzeziny - Nowe mieszkania w Szczecinie. Projekt zrealizował deweloper Gryf Development sp. z o.o. sp. k.. W ofercie dostępne są 2 mieszkania o metrażach od 74,62 do 75,77 m². Oferujemy mieszkania z balkonami, ogródkami o powierzchniach dodatkowych 6,78 - 7,00 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Warzymice. W okolicy inwestycji Osiedle Brzeziny znajduje się poczta, centrum handlowe, apteka, bankomat. Budynek liczy 1 piętro. Na osiedlu powstały 44 mieszkania. Na kondygnacji podziemnej znajduje się parking podziemny.
Aktualizacja: 2018-09-14
ul. Panoramiczna, Północ (Warszewo), Szczecin
Osiedle Panoramika
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
31,65-103,27
Osiedle Panoramika - Nowe mieszkania w Szczecinie. Budynek liczy 8 pięter. Na kondygnacji -1 znajduje się wielostanowiskowy parking podziemny. Na osiedlu powstało 340 mieszkań. W ofercie dostępne są 92 mieszkania wielkości 31,65 - 103,27 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Panoramiczna. Inwestycję zrealizował deweloper Ronson Development. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, ochronę. W sąsiedztwie inwestycji Osiedle Panoramika dostępne są przedszkole, klub fitness, poczta, szpital. Oferujemy mieszkania z balkonami, loggiami, ogródkami, tarasami o dodatkowych metrażach 2,77 - 89,96 m².
Aktualizacja: 2018-08-21
Deweloper Ronson Development
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 480 osób