Logo

Nowe mieszkanie, 43,39 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 159

453 426 zł

10 450 zł /m²

Rata 2 121 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nove Diamentowe

Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28

3 pokoje, mieszkanie 43,39 m², piętro 3, oferta nr 159, Nove Diamentowe, Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28
SALON Z ANEKSEM16,08 m²SYPIALNIA9,99 m²SYPIALNIA6,73 m²ŁAZIENKA4,32 m²KORYTARZ6,29 m²LOGGIA10,45 m²
Wymiary mieszkania 43.39 m², 159
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.39 m², 159
Plan piętra
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 0
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.39 m², 159
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

43,39 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (10,45 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę