Logo

Nowe mieszkanie, 32,98 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 15

338 375 zł

10 260 zł /m²

Rata 1 583 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nove Diamentowe

Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28

2 pokoje, mieszkanie 32,98 m², piętro 2, oferta nr 15, Nove Diamentowe, Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28
SALON Z ANEKSEM15,64 m²SYPIALNIA8,87 m²ŁAZIENKA3,65 m²KORYTARZ4,82 m²BALKON4,41 m²
Wymiary mieszkania 32.98 m², 15
Wirtualna makieta 3D mieszkania 32.98 m², 15
Plan piętra
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 0
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 32.98 m², 15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,98 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,41 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę