Logo

Nowe mieszkanie, 44,32 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 18

398 880 zł

9 000 zł /m²

Rata 1 866 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nove Diamentowe

Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28

2 pokoje, mieszkanie 44,32 m², piętro 1, oferta nr 18, Nove Diamentowe, Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28
SALON Z ANEKSEM26,91 m²SYPIALNIA9,32 m²ŁAZIENKA3,94 m²KORYTARZ4,15 m²BALKON4,62 m²
Wymiary mieszkania 44.32 m², 18
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.32 m², 18
18
Plan piętra
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 0
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 44.32 m², 18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,32 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,62 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę