Logo

Nowe mieszkanie, 52,19 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 101

456 141 zł

8 740 zł /m²

Rata 2 134 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nove Diamentowe

Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28

3 pokoje, mieszkanie 52,19 m², piętro 1, oferta nr 101, Nove Diamentowe, Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28
SALON Z ANEKSEM22,04 m²SYPIALNIA10,42 m²SYPIALNIA8,33 m²ŁAZIENKA3,69 m²WC1,65 m²KORYTARZ4,86 m²PRZEDSIONEK1,20 m²TARAS8,46 m²OGRÓDEK9,81 m²
Wymiary mieszkania 52.19 m², 101
Wirtualna makieta 3D mieszkania 52.19 m², 101
Plan piętra
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 0
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 52.19 m², 101
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,19 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,46 m²), ogródek (9,81 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę