Logo

Nowe mieszkanie, 30,57 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 33

304 936 zł

9 975 zł /m²

Rata 1 427 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nove Diamentowe

Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28

1 pokój, mieszkanie 30,57 m², piętro 3, oferta nr 33, Nove Diamentowe, Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28
SALON Z ANEKSEM23,51 m²ŁAZIENKA3,61 m²KORYTARZ3,15 m²BALKON3,68 m²
Wymiary mieszkania 30.57 m², 33
Wirtualna makieta 3D mieszkania 30.57 m², 33
Plan piętra
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 0
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 30.57 m², 33
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,57 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,68 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę