Logo

Nowe mieszkanie, 42,41 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 153

428 341 zł

10 100 zł /m²

Rata 2 004 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nove Diamentowe

Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28

3 pokoje, mieszkanie 42,41 m², parter, oferta nr 153, Nove Diamentowe, Konin, Osiedle Władysława Sikorskiego, ul. Topazowa 28
SALON Z ANEKSEM19,46 m²SYPIALNIA8,58 m²SYPIALNIA8,02 m²ŁAZIENKA3,91 m²PRZEDSIONEK2,44 m²OGRÓDEK21,39 m²
Wymiary mieszkania 42.41 m², 153
Wirtualna makieta 3D mieszkania 42.41 m², 153
153
Plan piętra
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 0
Nove Diamentowe - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 42.41 m², 153
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

42,41 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (21,39 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę