Logo

Nowe mieszkanie, 29,61 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr HA0212

536 360 zł

18 114 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 510 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Park Skandynawia V

Warszawa, Praga Południe, Gocław, ul. Optyków 1

SALON Z ANEKSEM21,05 m²ŁAZIENKA4,07 m²KORYTARZ4,40 m²BALKON5,26 m²
Wymiary mieszkania 29.61 m², HA0212
Wirtualna makieta 3D mieszkania 29.61 m², HA0212
Plan piętra
Park Skandynawia V - zdjęcie nr 0
Park Skandynawia V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 29.61 m², HA0212
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,61 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,26 m²)

Termin oddania:

V etap - gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę