Logo

Nowe mieszkanie, 59,08 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr HB0331

1 091 400 zł

18 473 zł /m²

Rata 5 106 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Park Skandynawia V

Warszawa, Praga Południe, Gocław, ul. Optyków 1

SALON19,13 m²KUCHNIA10,39 m²SYPIALNIA11,85 m²ŁAZIENKA4,15 m²GARDEROBA3,36 m²KORYTARZ9,99 m²BALKON5,26 m²
Wymiary mieszkania 59.08 m², HB0331
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.08 m², HB0331
Plan piętra
Park Skandynawia V - zdjęcie nr 0
Park Skandynawia V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.08 m², HB0331
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

59,08 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,26 m²)

Termin oddania:

V etap - gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę