Logo

Nowe mieszkanie, 58,64 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr HB0667

1 152 600 zł

19 656 zł /m²

cena rynkowa
Rata 5 393 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Park Skandynawia V

Warszawa, Praga Południe, Gocław, ul. Optyków 1

SALON Z ANEKSEM20,55 m²SYPIALNIA11,05 m²SYPIALNIA8,30 m²ŁAZIENKA5,64 m²WC3,19 m²KORYTARZ9,59 m²BALKON5,26 m²
Wymiary mieszkania 58.64 m², HB0667
Wirtualna makieta 3D mieszkania 58.64 m², HB0667
Plan piętra
Park Skandynawia V - zdjęcie nr 0
Park Skandynawia V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 58.64 m², HB0667
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,64 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,26 m²)

Termin oddania:

V etap - gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę