zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Osiedle Dąbrówki powstanie w dwóch etapach

Energooszczędne budynki Osiedla Dąbrówki

Nowe mieszkania na szczecińskim Stołczynie

2015-10-15

Osiedle Dąbrówki to najnowsza inwestycja firmy GRAZ Andrzej Gruszka, Zbigniew Gruszka S.J. Deweloper buduje nowoczesne osiedle energooszczędnych budynków zlokalizowanych w szczecińskiej dzielnicy Stołczyn z widokiem na malownicze dorzecze Odry i Jezioro Dąbie. Osiedle powstało po głębokiej analizie potrzeb mieszkaniowych szczecińskiego rynku nieruchomości i możliwości finansowych potencjalnych klientów.

W pierwszym etapie inwestycji powstanie sześć budynków mieszkalnych z garażami w podziemiach budynków. Do każdego z mieszkań przypisana jest indywidualna komórka lokatorska w cenie mieszkania. Powstaną drogi wewnętrzne, 150 tymczasowych miejsc parkingowych oraz plac zabaw dla dzieci na dziedzińcu osiedla, a to wszystko wpisane w naturalną rzeźbę terenu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców, całe osiedle będzie monitorowane.

Sprawdź ofertę mieszkań na Osiedlu Dąbrówki

Drugi etap osiedla to rozbudowa infrastruktury. W ramach rozbudowy powstanie osiedlowe przedszkole, miejsce pod sklep osiedlowy, piekarnię, przychodnię i lecznicę weterynaryjną.

Teren na którym zlokalizowana jest inwestycja został objęty Lokalnym Programem Rewitalizacji Miasta Szczecina. Priorytetem władz Szczecina jest ożywienie tej części miasta zarówno pod względem infrastruktury, społecznym i gospodarczym. Realizowane przez miasto inwestycje mają na celu rozbudowę infrastruktury przemysłowej północnej części Szczecina a co za tym idzie wzrost ilości miejsc pracy.

Poznaj inne inwestycje mieszkaniowe ze Szczecina

Polecane ogłoszenia:

Hanza Tower Szczecin Śródmieście (Centrum)
al. Wyzwolenia 50
Jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem, zlokalizowany jest w centrum Szczecina przy alei Wyzwolenia 50.   To...
Ornament Szczecin Śródmieście (Nowe Miasto)
ul. Powstańców Śląskich
ARCHITEKTURAKontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji - nowoczesnego budynku B2 o niebanalnej estetyce....
Osiedle Panoramika Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Panoramiczna
Osiedle Panoramika to nowa inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development.Osiedla Panoramika to doskonały kompromis dla...
Zobacz wszystkie w Szczecinie ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 16 967 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.