zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Osiedle Dąbrówki powstanie w dwóch etapach

Energooszczędne budynki Osiedla Dąbrówki

Nowe mieszkania na szczecińskim Stołczynie

2015-10-15

Osiedle Dąbrówki to najnowsza inwestycja firmy GRAZ Andrzej Gruszka, Zbigniew Gruszka S.J. Deweloper buduje nowoczesne osiedle energooszczędnych budynków zlokalizowanych w szczecińskiej dzielnicy Stołczyn z widokiem na malownicze dorzecze Odry i Jezioro Dąbie. Osiedle powstało po głębokiej analizie potrzeb mieszkaniowych szczecińskiego rynku nieruchomości i możliwości finansowych potencjalnych klientów.

W pierwszym etapie inwestycji powstanie sześć budynków mieszkalnych z garażami w podziemiach budynków. Do każdego z mieszkań przypisana jest indywidualna komórka lokatorska w cenie mieszkania. Powstaną drogi wewnętrzne, 150 tymczasowych miejsc parkingowych oraz plac zabaw dla dzieci na dziedzińcu osiedla, a to wszystko wpisane w naturalną rzeźbę terenu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców, całe osiedle będzie monitorowane.

Sprawdź ofertę mieszkań na Osiedlu Dąbrówki

Drugi etap osiedla to rozbudowa infrastruktury. W ramach rozbudowy powstanie osiedlowe przedszkole, miejsce pod sklep osiedlowy, piekarnię, przychodnię i lecznicę weterynaryjną.

Teren na którym zlokalizowana jest inwestycja został objęty Lokalnym Programem Rewitalizacji Miasta Szczecina. Priorytetem władz Szczecina jest ożywienie tej części miasta zarówno pod względem infrastruktury, społecznym i gospodarczym. Realizowane przez miasto inwestycje mają na celu rozbudowę infrastruktury przemysłowej północnej części Szczecina a co za tym idzie wzrost ilości miejsc pracy.

Poznaj inne inwestycje mieszkaniowe ze Szczecina

Polecane ogłoszenia:

Hanza Tower Szczecin Śródmieście (Centrum)
al. Wyzwolenia 50
Jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem, zlokalizowany jest w centrum Szczecina przy alei Wyzwolenia 50.   To...
Osiedle Panoramika Szczecin Północ (Warszewo)
ul. Panoramiczna
Osiedle Panoramika to nowa inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development.Osiedla Panoramika to doskonały kompromis dla...
Ornament Szczecin Śródmieście (Nowe Miasto)
ul. Dąbrowskiego
ARCHITEKTURAKontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o...
Zobacz wszystkie w Szczecinie ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 516 osób