zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Katowicki rynek prestiżowych mieszkań na nowo staje się atrakcyjny

Nowe apartamenty w Katowicach

2013-02-26

Coraz częściej deweloperzy zaczynają interesować się Górnym Śląskiem. Katowice stanowią bardzo atrakcyjną destynację mieszkaniową, zwłaszcza ze względu na ogromny potencjał zasobów ludzkich, jak i dogodną lokalizację i najlepiej rozwiniętą w kraju infrastrukturę. - komentarz Michała Skwarka, Sales & Marketing Manager OKAM Capital

 

 okam dolina trzech stawów katowice

Sprawdź ofertę mieszkań w Dolinie Trzech Stawów

 

Coraz częściej deweloperzy zaczynają interesować się Górnym Śląskiem. Katowice stanowią bardzo atrakcyjną destynację mieszkaniową, zwłaszcza ze względu na ogromny potencjał zasobów ludzkich, jak i dogodną lokalizację i najlepiej rozwiniętą w kraju infrastrukturę. Co więcej, Katowice to 2-milionowa aglomeracja i atrakcyjny region, zwłaszcza pod inwestycje mieszkaniowe.


Widzimy w stolicy województwa śląskiego duży potencjał, ale oczywiście zgodny z potrzebami rynku. Z naszych analiz wynika, iż największym zainteresowaniem cieszą się projekty z tzw. „wyższej półki” – zdecydowana większość dużych i prestiżowych projektów apartamentowych nie wraca na rynek (still on hold). Obecnie nie wystarczy już spełnienie minimalnych wymagań w zakresie standardu. Aby zdobyć zainteresowanie potencjalnych nabywców trzeba stworzyć produkt nietypowy. Dlatego też klienci najbardziej chwalą nasz projekt za jakość, lokalizację i ogólną koncepcję, która zakłada, iż Dom w Dolinie Trzech Stawów to luksusowy projekt apartamentowy o wyrafinowanej formie architektonicznej, zlokalizowany w malowniczej scenerii Doliny Trzech Stawów. O wyjątkowości tego miejsca świadczy niezwykły krajobraz – starodrzew i tereny rekreacyjne: korty tenisowe, boiska sportowe, klub fitness, plac zabaw dla dzieci, a także liczne ścieżki rowerowe oraz stawy z prawdziwymi łowiskami. To idealne miejsce dla osób ceniących życie w centrum dużego miasta, pragnących być w centrum lokalnych wydarzeń społeczno-kulturowych, a zarazem poszukujących bliskości natury.


Należy też podkreślić, że nieruchomości z „wyższej półki” to wciąż najbezpieczniejsza inwestycja z perspektywą dużego wzrostu na przestrzeni lat. Zwłaszcza lokowanie zasobów w produkty o ograniczonej podaży jest świetną formą dywersyfikacji ryzyka w sytuacji kryzysu. Stąd też tak duże zainteresowanie Polaków apartamentami, których nie odstraszają wysokie ceny, gdyż nabywcy decydują się na ich zakup z uwagi na względy inwestycyjne oraz prestiż.

 

Zapoznaj się z ofertą mieszkań z rynku katowickiego

 


Polecane ogłoszenia:

Osiedle Malownik Katowice Podlesie
ul. Armii Krajowej 443
Nowe osiedle MALOWNIK z placem zabaw dla dzieci realizowane jest w Katowicach w południowej dzielnicy Podlesie, której charakter nieodłącznie...
Murapol Śląskie Ogrody Katowice Wełnowiec-Józefowiec
ul. Bytkowska 103
MIESZKANIE KATOWICE MURAPOL ŚLĄSKIE OGRODYKomfortowe mieszkania w sąsiedztwie Parku Śląskiego i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia...
Zobacz wszystkie w Katowicach ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 16 967 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.