Działka na sprzedaż 622,00 m², oferta nr 6482/3685/OGS
nowość

Działka z oferty freedom nieruchomości

25 000 zł

Marcyporęba

Powierzchnia:
622,00 m²
Cena za m²:
40 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Rodzaj działki
budowlana
Dojazd
polny
Numer oferty
6482/3685/OGS
Data dodania
2023-05-26
Data aktualizacji
2023-05-30

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Szukasz niewielkiej działki pod budowę małego domu do zamieszkania lub wypoczynku? Zobacz działkę w pięknym miejscu, a do tego w atrakcyjnej cenie.

Działka częściowo budowlana we wsi Marcyporęba (gmina Brzeźnica, powiat wadowicki). Działka położona jest w pięknym i pełnym zieleni miejscu. Wieś liczy około 1 000 mieszkańców i oddalona jest o 15 km od miasta Wadowice, 35 km od centrum Krakowa oraz 18 km od miasta Zator, gdzie największy w Polsce park rozrywki Energylandia. W miejscowości znajdziesz sklepy, szkołę, przedszkole oraz kościół. W sąsiedztwie piękny las, mnóstwo miejsc na spacery czy też przejażdżki rowerowe, a także pięknych punktów widokowych. Wszystko to sprawia, że lokalizacja działki jest niezwykle atrakcyjna.

Działka o powierzchni 622 m2 o wymiarach około 33,5 m na 18,5 m. W około 200 metrach przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o wysokości budynku do 13 m. Możesz zabudować maksymalnie 30% działki. Dostęp do drugi publicznej asfaltowej, poprzez służebność (ok. 30 metrów) co zapewnia Ci komfort dojazdu. Działka w części budowlanej płaska pozostała część, która w miejscowym planie określona jest jako tereny zieleni jest mocno nachylona. Prąd w drodze. W okolicy wszyscy posiadają własne studnie głębinowe oraz szamba szczelne. Teren budowlany niezadrzewiony natomiast w pozostałej części sporo drzew. W otoczeniu działki przepiękny las oraz tylko jeden sąsiad, co zapewnia świetne warunki do codziennego wypoczynku po pracy.

Jeśli zainteresowała Cię ta nieruchomość, nie zwlekaj i umów się na prezentację zanim ktoś Cię uprzedzi. Zapraszam.

Nabycie nieruchomości wiąże się z kosztami pośrednictwa.

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca kredytowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Powyższa oferta objęta jest programem "Współpracuję", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości.

Dominik Michalski

+48 574 701 666

Zapytaj o Ofertę

Zapraszam do naszej placówki w Wadowicach przy ulicy Spadzistej 1.

tel. (+48) 33 432 27 63, Zapytaj o Ofertę"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Media
Media
pokaż/schowaj

prąd

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Dominik Michalski - freedom nieruchomości
Więcej informacji:
ul. Stawki 2A lok. U2
00-193 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę