zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wizualizacja inwestycji Zakątek Jana Matejki

Apartamenty w górach w domach szeregowych

Mieszkania i domy w Żywcu

Remigiusz Rynkowski

Tabelaofert.pl
2014-12-10

Zakątek Jana Matejki to zamknięte osiedle realizowane przez Żywiecki TBS. Zaprojektowany zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej będzie składał się z dwunastu segmentów zaprojektowanych w dwóch szeregach. Każdy z segmentów stanowi niezależny funkcjonalnie i konstrukcyjnie obiekt z jednym apartamentem o powierzchni 76 lub 107 mkw.


Zobacz aktualną listę mieszkań w inwestycji Zakątek Jana Matejki


Każdy z domów ma bezpośrednie wejście z zewnątrz od strony północnej oraz połączenie z przynależnym ogrodem od strony południowej. Zabudowa łączy w sobie zalety dużego apartamentu w tradycyjnym budynku wielorodzinnym oraz korzyści z posiadania własnego domu jednorodzinnego (bezpośredni dostęp do ogrodu oraz niezależne wejście).


Układ funkcjonalny domu zaprojektowano wg idei dobrze zorganizowanego apartamentu w budynku wielorodzinnym. Forma odzwierciedla regionalne uwarunkowania architektury mieszkaniowej, wprowadzając jednocześnie rozwiązania charakterystyczne dla architektury współczesnej: prostota, dobre proporcje, oszczędność detalu.


Całe osiedle zostanie przyłączone do sieci energetycznej, ciepłowniczej i wodno-kanalizacyjnej. Wszystkie domy zostaną wykonane w standardzie deweloperskim. Na terenie osiedla dostępne będą naziemne miejsca parkingowe.


Planowany termin realizacji Zakątku Jana Matejki to przełom 2014 i 2015 roku.

Zobacz mieszkania w Żywcu


Polecane ogłoszenia:

Murapol Śląskie Ogrody Katowice Wełnowiec-Józefowiec
ul. Bytkowska 103
MIESZKANIE KATOWICE MURAPOL ŚLĄSKIE OGRODYKomfortowe mieszkania w sąsiedztwie Parku Śląskiego i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia...
Zobacz wszystkie w Katowicach ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 15 723 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.