zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Toscany Invest sp. z o.o. sp. K.

Warszawa, ul. Nasielska 44, lok. U-2
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
87 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
Inwestorem jest Spółka Toscany Invest Sp zoo Sp.k jest to spółka celowa wyodrębniona ze spółki Paldrew , która istnieje od 1999 roku i działa do chwili obecnej w branży drzewnej., w związku z rozwojem firmy rozszerza działalność o budownictwo wielorodzinne. W grudniu 2009 roku kupuję nieruchomość gruntową w Warszawie na ulicy Koprzywiańskiej 8/10 z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne.

Naszą misją jest spełnianie marzeń naszych klientów o własnym mieszkaniu. Ich radość i zadowolenie to największa satysfakcja jaka możemy osiągnąć z naszej pracy. Realizowanie marzeń o wyjątkowym i własnym mieszkaniu jest dla nas najważniejsze.

Prezentując i oddając Państwu mieszkania w kameralnej inwestycji Villa Lagorai oraz Villa Linari na Warszawskim Grochowie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych klientów, oferujemy mieszkania z różnych segmentów cenowych oraz o różnej powierzchni. Kluczowa zasadą dla nas jest jakość wykonania i nie zgadzamy się w tej kwestii na żadne kompromisy. Wysokiej jakości nowe mieszkania w Villi Lagorai łączą komfort, przystępna cenę oraz bezkompromisową jakość wykonania. Villa Linari cechuje kameralny charakter (tylko 11 mieszkań w budynku) oraz bliskość terenów zielonych. Mieszkania w Villa Linari dedykowane sa przede wszystkim młodym rodzinym z dziećmi.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Toscany Invest Sp. z o.o. Sp. K.
Warszawa, ul. Nasielska 44, lok. U-2

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Laveli Residence
Warszawa, ul. Nasielska 44 lok U-2

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę