zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Okam Capital sp. z o.o.

Warszawa, Al. Jerozolimskie 181A
pokaż numer telefonu
Oferty:
4 inwestycje
435 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa, Katowice, Łódź

OKAM Capital od 17 lat jest liderem wśród firm developerskich specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym.

W portfolio OKAM znajduje się 25 projektów w 7 miastach w Polsce, m.in. INCITY oraz REDUTOWA 9 na Woli, MOKKA, VISTA i CENTRAL HOUSE na Mokotowie, ARLET HOUSE na Ochocie, ŻOLI ŻOLI na Żoliborzu, BOHEMA – Strefa Praga na Pradze Północ w Warszawie. W Katowicach firma realizuje trzy inwestycje w Dolinie Trzech Stawów: DOM W DOLINIE TRZECH STAWÓW oraz INSPIRE, a także najnowszą inwestycję przy ul. Rzepakowej.

W aktywach OKAM znajdują się również zabytkowe kamienice w centrum Katowic a także w Krakowie. Pod koniec 2018 roku OKAM wprowadził Nową Politykę Jakości będącą wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu. Począwszy od inwestycji CENTRAL HOUSE, wszystkie inwestycje mieszkaniowe OKAM zostaną wyposażone w proekologiczne i funkcjonalne rozwiązania wspomagające ochronę klimatu i poprawiające komfort życia np.: wypożyczalnia pojazdów elektrycznych, wypożyczalnia rowerów, oczyszczacze powietrza marki PHILIPS, solary, etc.

Kolejnym krokiem OKAM było powołanie do życia nowej spółki OKAM Global Commercial, która jest wyrazem nowej strategii OKAM w stosunku do nieruchomości komercyjnych, które posiada w swoim portfolio. Nowa spółka OKAM Global Commercial zarządza ofertą powierzchni komercyjnych nie tylko w budynku biurowym przy ul. Lindleya 16 w Warszawie ale również ofertą wynajmu powierzchni biurowych w Łodzi przy ul. Dowborczyków 18 w inwestycji ŁÓDŹ.WORK. Firma oferuje również biura i lokale handlowo-usługowe w projekcie wielofunkcyjnym BOHEMA w Warszawie, a także lokale handlowo-usługowe na parterach inwestycji mieszkaniowych VISTA i ŻOLI ŻOLI w Warszawie a także w DOMU W DOLINIE TRZECH STAWÓW w Katowicach oraz w strefie Piotrkowska 217 w Łodzi.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 4 ofert

Miasta:
Wszystkie Łódź Katowice Warszawa
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Okam Capital Sp. z o.o.
Warszawa, Al. Jerozolimskie 181A

pokaż numer

Biuro Sprzedaży CITYFLOW
Warszawa, ul. Redutowa 9

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Inspire
Katowice, ul. gen. W. Sikorskiego 45

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Strefa Progress
Łódź, al. Kościuszki 132 / Piotrkowska 217

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę