zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa PRAGA

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Praga buduje osiedla mieszkaniowe i obiekty handlowe oraz zarządza budynkami w Warszawie i pobliskich Markach.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • spółdzielnia mieszkaniowa
  • lokale użytkowe
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa PRAGA

Jesteśmy jedną z największych, aktywnie działających Spółdzielni mieszkaniowych w Polsce. Rok 2010 był dla nas szczególny, ponieważ obchodziliśmy w nim jubileusz 40-lecia swojej działalności. Spółdzielnia zrzesza ponad 17 000 członków, zarządza 215 budynkami mieszkalnymi, 11 budynkami użytkowymi – w dzielnicach: Praga Północ, Białołęka, Targówek i w mieście Marki. Budujemy mieszkania, obiekty handlowe i biurowe, a także infrastrukturę towarzyszącą.

Powstanie gospodarki wolnorynkowej nie wyparło Spółdzielni z grona inwestorów budownictwa mieszkaniowego, a przeciwnie, Spółdzielnia bardzo dobrze radzi sobie w nowej rzeczywistości gospodarczej. W latach 1994–2011 wybudowaliśmy prawie 2000 mieszkań. Nowo budowane osiedla wyróżniają się nowoczesną architekturą, ciekawie wkomponowaną w istniejącą zabudowę. Dbamy o to, aby nasze osiedla były nie tylko otoczone zielenią ale również funkcjonalne dla mieszkańców. Nie brakuje na nich dobrze wyposażonych placów zabaw dla dzieci, boisk dla młodzieży, miejsc rekreacji i wypoczynku dla starszych mieszkańców oraz przyjaznych rozwiązań dla osób niepełnosprawnych. Osoby zmotoryzowane mają zapewnione miejsca do parkowania w garażach podziemnych oraz na parkingach naziemnych.

W zasobach spółdzielni znajduje się najdłuższy, prosty budynek w Warszawie. Jest on zlokalizowany przy ulicy Kijowskiej, liczy 508 metrów długości i posiada 43 klatki schodowe. Powstał w latach siedemdziesiątych jako swoiste rozgraniczenie między obiema Pragami. Autorem projektu budynku jest Jan Kalinowski.

Planując nowe inwestycje przeprowadzamy konkursy architektoniczne, wybierając projekty, które gwarantują nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz spełniają normy unijne. Jednocześnie Spółdzielnia ponosi pełną odpowiedzialność za terminowość i jakość budowanych mieszkań.

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa PRAGA - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: