zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PQ Invest Sp. z o.o.

PQ Invest Sp. z o.o. to deweloperska firma realizująca inwestycje mieszkaniowe w Piastowie. Doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją sukcesu w realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Sprawdź!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - PQ Invest

PQ Invest Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu usług związanych bezpośrednio z zarządzaniem projektami inwestycyjnymi, budowlanymi (project management), projektowaniem jak również, współpracując z wieloma specjalistycznymi firmami wykonawczymi i dostawcami, świadczy usługi typowo budowlane związane z kompleksowym wznoszeniem obiektów budowlanych.

PQ Invest Sp. z o.o. utworzono w 2012 roku z siedzibą w Kielcach. Firmę tworzą doświadczeni specjaliści inżynierii budowlanej i project managerowie. Współpraca z biurami projektów, wykonawcami robót budowlanych, robót specjalistycznych, dostawcami najnowszych technologii, jak również wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży, ukoronowane zostały utworzeniem Spółki PQ Invest, co pozwala i gwarantuje przyszłym Inwestorom już od wstępnej analizy danego tematu, maksymalizację wykorzystania potencjału nieruchomości i projektu.

PQ Invest Sp. z o.o. oferuje pełen zakres prac związany z realizacją inwestycji, na każdym jej etapie. Nasze doświadczenie wykorzystujemy do obsługi całego procesu inwestycyjnego, zapewniając Inwestorowi realizację jego pomysłu, zaczynając od koncepcji przez projekt, przeprowadzenie przetargów, nadzór i kontrolę nad realizacją, oddaniem obiektu do użytkowania, aż do ostatecznego rozliczenia kontraktu.
 
PQ Invest Sp. z o.o. świadczy usługi związane z kompleksowym zarządzaniem projektami. Specjalizujemy się również w świadczeniu usług typowo wykonawczych, a w szczególności w systemie GW, GRI, kompleksowe budownictwo mieszkaniowe, biurowe, wykonywania konstrukcji żelbetowych.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: