PQ Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, ul. Wałowicka 18 lok. 1
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
7 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
PQ Invest Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu usług związanych bezpośrednio z zarządzaniem projektami inwestycyjnymi, budowlanymi (project management), projektowaniem jak również, współpracując z wieloma specjalistycznymi firmami wykonawczymi i dostawcami, świadczy usługi typowo budowlane związane z kompleksowym wznoszeniem obiektów budowlanych.

PQ Invest Sp. z o.o. utworzono w 2012 roku z siedzibą w Kielcach. Firmę tworzą doświadczeni specjaliści inżynierii budowlanej i project managerowie. Współpraca z biurami projektów, wykonawcami robót budowlanych, robót specjalistycznych, dostawcami najnowszych technologii, jak również wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży, ukoronowane zostały utworzeniem Spółki PQ Invest, co pozwala i gwarantuje przyszłym Inwestorom już od wstępnej analizy danego tematu, maksymalizację wykorzystania potencjału nieruchomości i projektu.

PQ Invest Sp. z o.o. oferuje pełen zakres prac związany z realizacją inwestycji, na każdym jej etapie. Nasze doświadczenie wykorzystujemy do obsługi całego procesu inwestycyjnego, zapewniając Inwestorowi realizację jego pomysłu, zaczynając od koncepcji przez projekt, przeprowadzenie przetargów, nadzór i kontrolę nad realizacją, oddaniem obiektu do użytkowania, aż do ostatecznego rozliczenia kontraktu.
 
PQ Invest Sp. z o.o. świadczy usługi związane z kompleksowym zarządzaniem projektami. Specjalizujemy się również w świadczeniu usług typowo wykonawczych, a w szczególności w systemie GW, GRI, kompleksowe budownictwo mieszkaniowe, biurowe, wykonywania konstrukcji żelbetowych.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

PQ Invest Sp. z o.o. Sp. k.
Warszawa, ul. Wałowicka 18 lok. 1

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę